Reklama

Startowa cena i wnętrze modelu DBX od Aston Martin

Aston Martin DBX, cena Aston Martin DBX, wnętrze Aston Martin DBX, SUV DBX

Aston Martin DBX zadebiutuje jeszcze w tym miesiącu, ale teaserów nigdy za wiele. Teraz brytyjski producent samochodów ujawnił nie tylko wnętrze, ale cenę początkową tego SUVa.

Tę kwestię rozwiążmy od razu – podstawowy DBX będzie kosztował 189900 dolarów, czyli sporo, jak na crossovera. Jednak to wnętrze… trudno wątpić, na co dokładnie poszedł przeznaczony na produkcje budżet. Kabina wygląda wspaniale, a jej wykonanie wysokiej jakości materiałami tylko to podkreśla. Zresztą… czego możemy oczekiwać od producenta luksusowuych samochodów?

Aston twierdzi, że spędził sześć miesięcy, dopracowując pozycję kierowcy w pojeździe, aby zapewnić najlepszą widoczność wewnątrz i na zewnątrz. Ten poziom namysłu wykorzystano w innych częściach wnętrza – choć może nie zajęło to sześciu miesięcy. Rozmieszczenie wewnętrznych przycisków wymagało również długiego czasu i obejmowało testy i przymiarki z udziałem masy testerów.

Aston Martin DBX, cena Aston Martin DBX, wnętrze Aston Martin DBX, SUV DBX

Dla pasażerów siedzących z tyłu Aston trafił do tych, którzy spędzają dużo czasu na tylnych siedzeniach – dzieci. Jak dobrze myślicie, tym razem również również je zaprosił do przetestowania ergonomii tylnych siedzeń.

Kwestia pozostałych szczegółów technicznych, funkcji i opcji trafi do nas już 20 listopada, kiedy to Aston Martin ujawni DBX w Pekinie.