WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

SteelSeries przedstawił peryferia inspirowane PUBGiem

SteelSeries przedstawił peryferia inspirowane PUBGiem

Limitowane przedmioty w wykonaniu niektórych firm momentami nie tylko dobrze wyglądają, ale również osiągają niebotyczne ceny po zakończeniu sprzedaży. SteelSeries swoimi peryferiami z designem wzorowanym na grze PUBG oddał ducha produkcji, a na dodatek nie sprawił, że wyglądają jak coś prosto od naszych wschodnich przyjaciół z bazarku.

Seria obejmie cały zestaw peryferiów, czyli myszkę, klawiaturę, zestaw słuchawkowy oraz podkładkę. Oczywiście wszystko to opatrzone logiem producenta oraz gry, więc fani obu tych firm będą w niebo wzięci. W przypadku gryzonia zdecydowano się na przerobienie modelu Rival 310, któremu zasadzono na grzbiecie skrzynkę z PUBGa oraz logo. Całość dopełnia charakterystyczny błękit oraz ciekawy wzór na skrzydełkach przycisków głównych. Specyfikacja i ogólny kształt nie uległ oczywiście zmianie. Cena? Na naszym terenie całe 79,99€.

W przypadku klawiatury na warsztat wzięto Apex M750 TKL. W tym przypadku producent kompletnie się nie postarał i postawił wyłącznie na zmiany keycapów, które zamiast tradycyjnych wzorków posiadają wizerunek przypisanych do nich aktywności w grach. Zmianie doczekał się również zestaw WSAD, a całość dopełnia zaawansowany system podświetlenia i mechaniczne przełączniki QX2. Ewidentnie zabrakło tutaj zmodernizowanej górnej pokrywy, która przedstawiałaby lokację z gier i podświetlenia, które nawiązywałoby do PUBGa. Cena? 149,99€.

Zdecydowanie najlepiej prezentuje się zestaw słuchawkowy Arctis 5 PUBG Edition. Logo PUBGa na zewnętrznej części pałąku dopełnia znane wszystkim graczom powiedzonko na muszlach słuchawek. Resztę pozostawiono bez zmian – złącze USB, tryb 7.1, podświetlenie PRISM RGB i mikrofon ClearCast składają się na kwotę 149,99€. Najtańszym przedmiotem z zestawienia jest nic innego, jak podkładka QcK+ PUBG Edition z wizerunkiem protagonisty. Ta jest już na rynku od dłuższego czasu, bo SteelSeries współpracował z marką od początku bieżącego roku. Jej rozmiar ma wynosić 450 x 400 x 4 mm, a cena – 24,99€.

Wszystkie te przedmioty (obecnie wyprzedane) znajdziecie na głównej stronie producenta. Jacyś chętni do zakupu?

Źródło: TechPowerUp
Zdjęcia: SteelSeries