WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Sterowanie Ghost Recon Breakpoint tłumaczy jak „ds sf dasasdffd”

Sterowanie w Ghost Recon Breakpoint może być początkowo trochę trudne do opanowania. Na szczęście Ubisoft potrafi wytłumaczyć, do czego służy każdy przycisk.

Ktoś w Ubisofcie zapewne zrobił się cały czerwony. Do tego spocił ze strachu i zapewne na chwilę wstał od swojego biurka. Dlaczego? Kim jest ta osoba? Otóż okazuje się, że w Ghost Recon Breakpoint, które obrywa za powtarzalną zawartość i bycie nudną piaskownicą, jest jeszcze jedna niedoróbka.

Ktoś z Was sprawdza ekran sterowania? Ja sprawdzam ponownie rozłożenie klawiszy, kiedy wracam do gry po jakimś czasie lub okazuje się, że zapomniałem po samouczku, co powinienem wcisnąć. Zazwyczaj jednak robię to bardzo rzadko. Ale chyba warto sprawdzać te menusy. Oto co odkryto w jednym z ustawień.

Okazuje się, że Ghost Recon Breakpoint w wersji na PlayStation 4 zawiera małą wpadkę. Jakaś osoba w Ubisofcie zapewne musiała w pewnym momencie uzupełnić ekran rozłożenia przycisków. Klawisz odpowiedzialny za „share” w trybie foto powinien być opisany czymś w stylu „zrób zdjęcie”. Zostało jednak tymczasowe wytłumaczenie, które głosi, że wspomniany przycisk „df sf dasasdffd dasfdas dfas sfasdf asdf sf dasf fasdf asdf sf dasf asdffddasfdas dfas sfasdf asdf sf dasf „

ŹRÓDŁO: Kotaku