Tryb foto w Control – to jednak nie koniec dodatków do gry!

Tryb foto w Control - to jednak nie koniec dodatków do gry!

Tryb foto w Control wkrótce sprawi, że sieć zaleje masa zdjęć z gry. Co będzie następne w kolejności?

Control nie jest jedną z tych gier, które twórcy porzucają po wydaniu na rynek i od razu przechodzą do kolejnej produkcji. Nowa produkcja Remedy jest stale rozwijana i łatana, a wkrótce powinniśmy mieć możliwość skorzystania z nowej opcji gry. Tryb foto w Control nadchodzi.

Czytaj też: Premiera Postal 4 nastąpiła nagle i… podbiła serca graczy!

Zdjęcia, które zrobimy w grze nie będą jednak prostymi screenami, które zrobilibyśmy tylko za pomocą ruchu kamerą. Autorzy z Remedy Entertainment obiecują, że produkcja otrzyma sporo opcji umożliwiających znaczące manipulowanie otrzymanym obrazem.

Tryb foto w Control - to jednak nie koniec dodatków do gry!

Fani gry zapewne ucieszą się również z tego, że tryb foto w Control to nie koniec rozwoju gry. Gra powinna już w grudniu otrzymać kolejne rozszerzenie, które tym razem będzie nosiło nazwę Expeditions. Będzie to darmowy dodatek wprowadzający do gry wymagające wyzwania, które zmuszą nas do wykorzystywania wszystkich zdobytych podczas gry umiejętności.

To dalej jednak nie będzie końcem rozwoju gry. Remedy Entertainement przygotowuje jeszcze dwa duże dodatki fabularne, które będą już płatne. Za około 104 zł możemy już kupić przepustkę sezonową, która pozwoli nam zagrać w dodatki nazwane Fundament oraz WAŚ. Jeśli kupimy rozszerzenia już teraz otrzymamy jeszcze jedną misję fabularna nazwaną „Izolacja”. Ich premiera nastąpi w 2020 roku.

Czytaj też: Kolejne kultowe gry w przeglądarce

Źródło: wccftech.com