Reklama
aplikuj.pl

Steve Jobs i Wozniak odnalezieni w Spider-Man na PS4!

spider-man

Gry wideo skrywają swoje sekrety przez lata. Niedawno jednak został odkryty kolejny easter egg w Spider-Man, który znajdował się w grze od dnia premiery. Ciekawe, co jeszcze znajdziemy?

Steve Jobs w Spider-Man od PlayStation

Kolejny sekret w grach wideo odkryty! Tym razem jeden z graczy Marvel’s Spider-Man w wersji PlayStation 4 przyglądał się zdjęciom, które umieszczono w produkcji. Pewna fotografia od razu przykuła jego uwagę, ponieważ miał wrażenie, że wcześniej ją już widział. Miliony graczy ogrywających ten tytuł nigdy jednak nie skojarzyło, że easter egg może znajdować się w takim miejscu. O co konkretnie chodzi? Zobaczcie sami!

Czytaj też: W Diablo 4 zagramy już w marcu

W Marvel’s Spider-Man możemy odnaleźć zdjęcie Osborna i Octaviusa, które umieszczono w fikcyjnej gazecie. Okazuje się jednak, że nie jest to zwyczajna fotografia, ponieważ oparta ona jest o prawdziwe zdjęcie. W oryginale widoczny jest Steve Jobs oraz Steve Wozniak. Gracze żartują teraz, że w świecie gry, Osborne jest odpowiedzialny za stworzenie smartfona. Bardziej niepokojące jest jednak to, czy w takim razie Steve Wozniak będzie odpowiedzialny za stworzenie mechanicznych rąk?