WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Strategie w natarciu – zwiastun Desperados 3, Commandos 2 HD Remastered, Praetorians HD Remaster

Zwiastun Desperados 3 to jeden z trzech materiałów reklamujących strategie, jakie ostatnio pojawiły się w sieci. Co jeszcze nas czeka na PC i konsolach?

Będę szczery. Nienawidzę gier strategicznych. Probowałem podchodzić do nich wiele razy i zawsze kończy się, to tak samo. W „lekkiej” strategii jaką jest XCOM przeszedłem kilka misji, aż w końcu musiałem dać sobie spokój, bo nie miałem bladego pojęcia co robić, aby przeżyć. A grałem na najłatwiejszym poziomie. Wciąż też pamiętam dawną sesję w Empire Earth 3, gdzie zginąłem w… samouczku. Tak, dało się.

Czytaj też: Co skrywa Krypta 94 w Fallout 76?

Tylko jakoś Hiroski w miarę mi wychodzą, ale one, póki co znajdują się w zamrażarce Ubi. Dobrze, że na Epic Games Store jest darmowe Mutant Year Zero to sprawdzę, czy warto, abym kupił sobie to na konsole. A chciałbym w końcu trafić na strategię, która wciągnie mnie po uszy i może pokaże JAK grać w gry z tego gatunku. Może będzie to jedna z trzech gier, które wkrótce trafią na PC i konsole? Zobaczcie co nas czeka ze strategii w najbliższych miesiącach!

Czytaj też: Data premiery Sniper Ghost Warrior Contracts ujawniona na nowym zwiastunie

Źródło: dsogaming.com