Reklama
aplikuj.pl

Street Fighter 6 Showcase z mnóstwem nowych rozgrywek i ogłoszeń

street fighter 6

Street Fighter 6 Showcase przedstawił masę informacji na temat nowej odsłony popularnej bijatyki. Co ciekawe, grę już teraz można sprawdzić na konsolach PlayStation!

Co ujawnił Street Fighter 6 Showcase?

Street Fighter 6 Showcase, prowadzony przez legendę rapu Lil Wayne’a, ujawnił nowe informacje na temat nadchodzącej gry, w tym nowe szczegóły dotyczące World Tour, walk z awatarem, funkcji dostępności, mapy drogowej Year 1 oraz dema, które dostępne jest od dzisiaj na PlayStation 5 i PlayStation 4, a na Xbox ukaże się 26 kwietnia! Poniżej przedstawiamy listę nowości (przygotujcie się – jest tego dużo!) i pamiętajcie, aby sprawdzić grę osobiście, gdy pojawi się w pudełkach 2 czerwca 2023 roku na PlayStation 5, PlayStation 4 i Xbox Series X w polskiej wersji językowej (napisy).

World Tour

Zaprezentowano zupełnie nową lokację w trybie World Tour o nazwie Nayshall, rozwijającej się nacji ukrytej w odległym zakątku Azji. Spotkacie kultowych mistrzów i poznacie świat Street Fighter z własnym awatarem, przemierzając ulice Metro City, Nayshall i innych miejsc na całym świecie w tym nowym trybie fabularnym dla jednego gracza.

Czytaj też: Sony Interactive Entertainment przejmie Firewalk Studios

Klasyczne doświadczenia z bijatyk z dodatkowymi smaczkami

  • Tryb Arcade to tryb dla jednego gracza, w którym zmierzysz się z komputerowym przeciwnikiem i dowiesz się więcej o historii każdego wojownika. Ukończ tryb Arcade każdą z postaci, aby odblokować i obejrzeć piękne ilustracje w Galerii. Twoje wyniki mogą być również przesyłane do internetowych tablic wyników!
  • Graj przeciwko innym graczom lub komputerowi, tworząc drużynę składającą się z maksymalnie 5 postaci i dostosowując format meczu do swoich upodobań, takich jak pojedyncza eliminacja, dwójki i drużyny.
  • Ekstremalna Bitwa wprowadza zasady, których będziesz musiał przestrzegać, a także funkcje rozrywkowe, takie jak Pędzące Byki czy nasza specjalna wersja Gorącego Ziemniaka. Zagraj w Ekstremalną Bitwę, aby poznać podstawy gry lub siać czyste spustoszenie na imprezie.
  • Graj online z innymi graczami, tworząc Własny Pokój. Ustaw tryby Jeden na Jednego, Ekstremalna Bitwa lub Trening. W pokojach niestandardowych może teraz przebywać jednocześnie nawet 16 graczy, co sprawia, że trening online i oglądanie meczów jest łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej!

Demo dostępne już teraz

Włączcie PlayStation 5 lub PlayStation 4 i zagrajcie w demo już teraz! Gracze Xbox Series X będą mieli do niego dostęp od 26 kwietnia od godziny 09:00. Podstawową mechanikę walki poznacie w Samouczku, a ruchy i styl walki Luke’a i Ryu przećwiczycie w Przewodniku postaci. Zanurzcie się w pierwszych chwilach World Tour, gdzie możesz eksperymentować z zaawansowaną funkcją tworzenia awatarów. Własne awatary można przenieść do pełnej gry na tej samej platformie po jej wydaniu!