Reklama
aplikuj.pl

Stuntfest zmieniło nazwę na Jected – Rivals

jected

Takie sytuacje nie występują za często. Gra znana jako Stuntfest już nie istnieje. Od teraz jest to to Jected – Rivals.

Dlaczego Jected musiało powstać?

Twórcy Jected mieli wiele problemów z własną grą. Po pierwsze – nazwa. Wielu graczy myślało, że to podseria lub kolejna część Wreckfest, czyli duchowego spadkobiercy FlatOut łączącego rozwałkę pojazdów oraz kaskaderskie pomysły. Problem w tym, że model zniszczeń w byłym Stuntfest był o wiele gorszy.

Czytaj też: Battlefield 2042 z kolejnymi zmianami

Drugi problem to wykonanie produkcji, które nie zachwycało na materiałach wideo. Gra raczej zbierała negatywne przedpremierowe opinie i tym samym doszliśmy do trzeciego problemu – o grze gracze zupełnie zapomnieli. Choć materiał ujawniający produkcję osiągnął prawie dwa miliony wyświetleń, to najnowsze nagrania z produkcji liczone są w setkach. Twórcy zatem przystąpili do zmian w grze. Ogłosili nowy tytuł oraz premierę w formie wczesnego dostępu.

O czym będzie Jected – Rivals?

Jected – Rivals łączy sporty ekstremalne, samochodową destrukcję i zawrotne prędkości. Weź udział w turnieju eliminacyjnym dla 18 graczy, w którym może być tylko jeden zwycięzca! Opanuj wyjątkową mechanikę katapultacji, która pozwala wzbić się w powietrze i zostawić rywali daleko w tyle!

Ścigaj się, wykonuj sztuczki i siej zniszczenie, by zająć pierwsze miejsce w różnych konkurencjach, od niebezpiecznych demolition derby przez wyścigi kaskaderskie i odrzutowe aż po konkursy w skokach akrobatycznych.

Nie udało ci się jeszcze osiągnąć potrzebnej prędkości? KATAPULTUJ SIĘ! Naciśnij przycisk, by wystrzelić kierowcę w powietrze! Zyskaj dostęp do ukrytych skrótów, poszybuj za linię mety albo połącz uzyskaną swobodę z niesamowitymi gadżetami. Skrzydło odrzutowe pozwoli ci przelecieć nad każdą przeszkodą, z pomocą linki z hakiem możesz sprawnie wyprzedzić przeciwników, a plecak odrzutowy umożliwi ci wzniesienie się jeszcze wyżej. Niezależnie od tego, jak wykorzystasz te narzędzia, zawsze wylądujesz na czterech kołach!

A skoro o kołach mowa, to masz do wyboru różne pojazdy, od potężnej ciężarówki po zwinnego SUV-a. Lubisz szybką jazdę? Siądź za kółkiem supersamochodu. Dostosuj wyposażenie do swojego stylu gry i wybierz kaskadera, który będzie najlepiej reprezentować cię na torze.