Reklama
aplikuj.pl

Suicide Squad Kill the Justice League zabije swoich deweloperów?

Suicide Squad Kill the Justice League

Suicide Squad Kill the Justice League jest na idealnym kursie, aby stać się największą wpadką 2023 roku. Tytuł jest bardzo negatywnie przyjmowany przez graczy.

Suicide Squad Kill the Justice League na State of Play

PlayStation zaprezentowało Suicide Squad Kill the Justice League podczas State of Play. Transmisja powinna jednak uświadomić deweloperom i autorom pomysłu Suicide Squad Kill the Justice League, że nie wolno rzucać się na modny temat, bo można się łatwo sparzyć. Zobaczcie nowe materiały z gry. Tylko nie zaśnijcie!

Czytaj też: Ubisoft naprawił grę sprzed ośmiu lat

Oto pierwsza oficjalna prezentacja rozgrywki dla 4 osób w trybie współpracy w grze Suicide Squad Kill the Justice League. Harley Quinn, Deadshot, Kapitan Boomerang i King Shark łączą swoje wyjątkowe umiejętności poruszania się oraz walki bronią palną i wręcz, taktykę oraz działania zespołowe, by stawić czoła atakom skorumpowanych żołdaków Brainiaca i zniszczyć ogromne techniczno-organiczne działo skierowane na Metropolis.

Reakcje graczy na te materiały? Już podczas State of Play gracze na żywo okazywali niezadowolenie z tego co przygotowano. Teraz frustracje z zmarnowanych lat pracy można wyczytać w komentarzach i ocenach. Pierwsze wideo otrzymało 4,8 tysiąca łapek w górę i 13 tysięcy w dół.

Suicide Squad Kill the Justice League ma wszystko, czego gracze nienawidzą i mają dziś dość. Wymuszone na deweloperze serii Arkham stworzenie gry sieciowej, battle pass, masa materiałów do zbierania, mechaniki looter-shooter, masa cyferek, nudny gameplay… Oby ta gra zakończyła serię porażek zapoczątkowanych przez Anthem. Przypominam, że wsparcie Marvel’s Avengers zostaje przerwane w tym roku.