Reklama
aplikuj.pl

Świąteczna atmosfera w Diablo 2 to nie jest coś czego się spodziewałem

diablo 2

Diablo 2 Resurrected otrzymało nowe wydarzenie. Blizzard wprowadził do swojego świata piekielnie świąteczną atmosferę. Niech śnieg się topi!

Święta w Diablo 2 Resurrected

W całym Sanktuarium zapanowała radosna, świąteczna atmosfera, która udziela się jego mieszkańcom… a może to sztuczki demonów? Pojawienie się tej magii spoza świata nie jest powodem do zawieszenia broni w nieustającym konflikcie między piekielnikami a śmiertelnikami, lecz jej wpływ jest wyraźny i niezaprzeczalny. Niech dzwonki sań niosą się po Sanktuarium przez 22 Noce Grozy w Diablo 2 Resurrected!

Czytaj też: Ależ szanuję Techland! Mody do Dying Light 2 na konsolach!

Od teraz do 4 stycznia (godz. 20:00 czasu polskiego) w Sanktuarium co 24 godziny zniekształci się osnowa rzeczywistości, ujawniając nowe modyfikatory rozgrywki, które utrzymają się przez cały dzień. Aktualny modyfikator poznacie za pośrednictwem Wiadomości dnia. Wydarzenie świąteczne „22 Noce Grozy” będzie trwało w Diablo II we wszystkich trybach gry z wyjątkiem klasycznego.

Bogate łupy i nowe niespodzianki – a to wszystko z małą domieszką Grozy! Każdy świąteczny dzień w Sanktuarium będzie naprawdę niezapomniany. Ruszajcie po chwałę!