WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Switch Lite to jedyny nowy sprzęt Nintendo w tym roku – co z wersją Pro?

Nintendo Switch Lite to jedyny nowy sprzęt jaki przygotowało na ten rok Nintendo. Co zatem z wersją Pro?

Wszystkie przecieki o mniejszej wersji Nintendo Switch okazały się prawdziwe. Nintendo Switch Lite istnieje i jest mniejszy, nie ma odpinanych kontrolerów, ale za to kosztuje aż sto dolarów mniej! Plotki mówiły też o Nintendo Switch Pro, które ma być mocniejszą wersją Pstryka. Co z tym urządzeniem?

Czytaj też: Crash Bandicoot w Dreams – Sony ma grę do robienia innych gier

Doug Bowser, który jest szefem amerykańskiego oddziału Nintendo stawia sprawę jasno – Nintendo Switch Lite to jedyne nowe urządzenie od Ninny w tym roku. Jeśli zatem Nintendo Switch Pro istnieje naprawdę to zobaczymy go dopiero w 2020 roku.

W związku z bliską premierą Nintendo Switch Lite, producent konsol rezygnuje już całkowicie z produkcji Nintendo 3DS. Nie oznacza to jednak, że ten sprzęt będzie porzucony. Firma ma zamiar wspierać urządzenie do czasu, aż będzie to potrzebne.

Jeśli zatem gracie na handheldach, to pora przenieść się na Switch Lite. To on jest nowym „Game Boyem”. Osoby, które wciąż wahają się nad zakupem Switcha, ponieważ przeszkadza im jego bardzo mała wydajność, powinny zaczekać do następnego roku. Wtedy powinniśmy zobaczyć Switcha Pro.

Czytaj też: Nalot w Fortnite – prawdziwa wojna w kreskówkowej grafice

Źródło: gamesindustry.biz