Reklama
aplikuj.pl

Gracze gotowi na symulator randkowania i anime w Overwatch 2?

overwatch 2

Nowy sezon Overwatch 2 startuje już dzisiaj. Twórcy wprowadzają sporo nowej zawartości, ale część z nich zdecydowanie zaskoczy graczy. Czego się spodziewać?

Loverwatch w Overwatch 2

Czy czujecie miłość? Tegoroczne wydarzenie Super Walentynki rozpocznie się w Walentynki od ograniczonego czasowo trybu Hanzo 4 na 4 i wyzwań związanych z rolą wsparcia, które pomogą wam zdobyć między innymi 2 epickie skórki. Kolejną nowością w Overwatch 2, jest symulator randkowania Loverwatch startujący 13 lutego!

Czytaj też: Nina Williams powraca do Tekken 8

Loverwatch to niekanoniczny tekstowy symulator randkowy, w którym gracze wybiorą jedną z dwóch potencjalnych ścieżek: Łaskę lub Genjiego. Będziecie wybierać spośród opcji dialogowych, wchodząc w interakcję z daną postacią, a pomoże wam Kupidyn (który bardzo przypomina Hanzo). Odblokujcie sekretne zakończenie, a w nagrodę otrzymacie tematyczną prezentację zagrania meczu!

Loverwatch będzie dostępne pod adresem tym adresem, tylko w kliencie internetowym. W tytuł będzie można grać do 28 lutego w języku koreańskim, japońskim, hiszpańskim, niemieckim, francuskim i angielskim. Pełne przejście gry zajmie około 30 minut.

Anime oraz Overwatch 2

Sezon trzeci będzie bogatszy od poprzednich, oferując jeszcze więcej nagród za samo zalogowanie się i grę. Możecie oczekiwać 10 dodatkowych poziomów nagród na ścieżce darmowej, jak również 1500 kredytów do zdobycia i wydania według własnego uznania w menu Bohaterowie.

Czytaj też: Dragon Age Dreadwolf wyciekł, a gracze zauważają ikonkę Wi-Fi

Prawie wszystkie epickie i legendarne skórki bohaterów z wydarzeń z klasycznego Overwatch – łącznie 300 – trafiły do menu Bohaterowie i zawsze będą dostępne do kupienia za monety lub kredyty Overwatch 2. Obniżona została również cena tych legendarnych skórek z 1900 do 1500 kredytów.

100 pompek, 100 brzuszków, 100 przysiadów i bieg na 10 km! Każdego dnia! Blizzard podjął współpracę z anime One-Punch Man. Jest pierwsza duża współpraca z wielką marką w historii i po raz kolejny widać, jak Fortnite wytyczył trendy dla reszty branży. Dzięki nowej współpracy w tym sezonie do Overwatch 2 trafią skórki i elementy ozdobne z One-Punch Mana.