Reklama
aplikuj.pl

Działający system metra w Fallout London

fallout london

Imponujący mod Fallout London do Fallout 4 nabiera kształtów. Deweloperzy pochwalili się nową zawartością w grze, w skład której wchodzi działający system metra.

Fallout London ogromnym przedsięwzięciem

Deweloperzy stojący za Fallout London wiedzą, że ich projekt jest ogromną modyfikację, której stworzenie zajmie lata. Nie poddają się jednak i regularnie dzielą się nowymi informacjami na temat swojej pracy. Tym razem zademonstrowali działający system metra. Do jego przygotowania stworzono masę nowych animacji, aby postać gracza odpowiednio zachowywała się w nowym pojeździe.

Czytaj też: Fable na Unreal Engine to kłamstwo

Choć gry z serii Fallout rozgrywają się w Stanach Zjednoczonych i komentują tamtejsze zwyczaje, takie motywy jak nieskończony cykl wojny, ludzka chęć przetrwania i nasze ciągłe próby odtworzenia czy ulepszenia cywilizacji są wspólne dla wszystkich krajów. Fallout London korzysta z formuły Fallouta 3 i Fallouta 4, a więc przedstawia duże miasto oraz związaną z nim historię i kulturę, zarówno rzeczywistą, jak i fikcyjną. Od wiktoriańskich statków więziennych przez „Śmierć Artura” Thomasa Malory’ego i szekspirowskie sztuki, aż po obrady parlamentu, gracze zaangażują się i poznają realia moda w sposób unikatowy dla Londynu, a jednocześnie zgodny z formułą Fallouta. Daty premiery modyfikacji jednak dalej nie wyznaczono.