WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Po godzinach

Szósta edycja T-Mobile Pomoc Mierzona Kilometrami

24 czerwca Polacy zaczną ponownie zbierać kilometry, które zostaną zamienione przez T-Mobile Polska na pieniądze i trafią do fundacji TVN “Nie jesteś sam”. W tym roku pieniądze zostaną przeznaczone na rehabilitację niepełnosprawnych ruchowo dzieci.

Tegorocznej akcji towarzyszy hasło “Każdy kilometr ma znaczenie”. Dotychczas dzięki tej akcji T-Mobile pomoc otrzymało 1400 dzieci, a pieniądze zostały przeznaczone właśnie na rehabilitację czy zakup wózków inwalidzkich. Także ponad 1 milion złotych trafił na budowę Kliniki Rehabilitacji przy Instytucie Matki i Dziecka w Łodzi. Należy pamiętać jednak, że takie wsparcie nie było by możliwe bez osób uczestniczących w akcji.

W tym roku zasady akcji się nie zmienią. Może w niej wziąć udział każda osoba posiadająca smartfona i aplikację Endomondo. W niej należy dołączyć do rywalizacji Pomoc Mierzona Kilometrami. Akcja zostanie także podzielona na 7 etapów, w których uczestnicy dostaną do wykonania kilometrowe zadanie. Wyniki każdego z etapów zostaną zsumowane i zamienione na pieniądze.

Źródło: Materiały prasowe