Reklama
aplikuj.pl

O co chodzi w szybkich okrążeniach w Need for Speed Unbound?

need for speed unbound

Jedną z nielicznych nowości w Need for Speed Unbound są szybkie okrążenia. Czy są te techniczne wyścigi?

Takich zmian w Need for Speed Unbound chcieliśmy więcej

Gracze liczyli na o wiele więcej zawartości do NFS Unbound. Niestety, twórcy nie podołali oczekiwaniom graczy i tylko nieliczne zmiany się podobają. Jedną z nich są szybkie okrążania. Co gracz musi wiedzieć na ich temat?

Czytaj też: Okazuje się, że w Need for Speed Unbound zmieniło się trochę więcej

Szybkie okrążenia to technicznie wymagające i trudne wyczyny, które pozwolą ci rozwinąć swoje umiejętności za kółkiem. Pokaż, co potrafisz na krótkich torach i ukończ je poniżej czasu docelowego, aby zdobyć 3 gwiazdki i pobić czasy rywali. Zapomnij o zasadach i zwiedzaj obszary mapy, które zazwyczaj są niedostępne dla większości ulicznych rajdowców, śmigając przez parki i obszary zamknięte dla ruchu, dając w ten sposób pokaz swoich umiejętności za kółkiem.

Każde okrążenie zostało starannie zaplanowane, aby zapewnić ci maksymalne wyzwanie, więc znajdź najlepsze zakręty do driftowania i napełnij licznik dopalacza, naucz się, na których prostych najlepiej jest go użyć, a także jak wykorzystywać trudne sytuacje do draftowania. Pobij swój rekord, wyprzedź rywali w rankingu i wygraj z czasem, aby zdobyć gotówkę i odblokować specjalną zawartość, w tym „The Ultimate Luxury”.

Jak wygrywać w szybkich okrążenia Need for Speed Unbound?

Oto kilka porad na wygranie nowego rodzaju wyścigów.

Zwiedzaj miasto

Szybkie okrążenia są rozsiane po całym mieście. Weź udział w wyścigach przez wąskie uliczki, ścigaj się w opuszczonym parku rozrywki. Możesz nawet sprawdzić wytrzymałość swoich opon na kultowych torach Linii L. Niektóre szybkie okrążenia znajdują się na obszarach, które mogą być ci mniej znane, więc naucz się trasy i zwróć uwagę na to, gdzie możesz zyskać przewagę, zanim dasz z siebie wszystko, aby wygrać z czasem.

Czytaj też: Unreal Editor dla Fortnite to przyszłość branży gier

Pokaż im, kto tu rządzi

Nie tylko ty będziesz walczyć z czasem. Można wystartować w 30 szybkich okrążeniach, a zdobycie w każdym z nich 3 gwiazdek za pokonanie okrążenia w docelowym czasie to tylko część wyzwania. Rywale ustanowili już dobre czasy we wszystkich szybkich okrążeniach w mieście, więc jeśli chcesz naprawdę zabłysnąć w społeczności ulicznych rajdowców, musisz jeździć jak mistrz, aby twoje imię znalazło się na szczycie każdego rankingu.

Wracaj na trasę

Szybkie okrążenia to prawdziwy test umiejętności jazdy w różnych zapadających w pamięć lokalizacjach w Lakeshore. Jak już wspominaliśmy, niektóre z tych lokalizacji mogą nieco odbiegać od tego, do czego mogliście się przyzwyczaić. Jeśli nie udało ci się osiągnąć zamierzonego wyniku, próbuj do skutku, dopóki nie zapoznasz się z torem wystarczająco dobrze, by wygrać z czasem! Szybkie okrążenia można powtarzać, a zrozumienie, jak podejść do każdego z nich, jest kluczem do zyskiwania cennych sekund przy każdej próbie.

Dalej, idź na całość

Szybkie okrążenie zaczyna się, gdy tylko przejedziesz przez bramkę startową, więc weź długi rozpęd i użyj dopalacza, aby rozpocząć je z jak największą prędkością. Utrzymuj tempo, testuj granice swoich możliwości, utrzymując prędkość w zakrętach i włączając dopalacz na najdłuższych prostych.