Reklama
aplikuj.pl

Poznaliśmy szczegóły oferty T-Mobile GO!

Regulaminy i cennik oferty T-Mobile GO! na kartę są już dostępne. Dzięki temu poznaliśmy odpowiedzi na kilka pytań, które pojawiły się w ciągu ostatnich godzin. Czy pakiety danych się kumulują? Czy jest ograniczenie prędkości Internetu? Sprawdźmy to.

Czytaj też: T-Mobile GO! to nowa oferta na kartę, która namiesza na rynku

W T-Mobile GO! pakiety danych się kumulują. Co z ich ważnością?

Wszystkie pakiety internetowe w ramach oferty GO! w T-Mobile na kartę kumulują się. Internet za doładowanie, w ramach oferty, czy pakiety dodatkowe – wszystko się sumuje. Mają one jednak określoną ważność.

Zgodnie z regulaminem po zakończeniu okresu ważności konta na połączenia wychodzące, zgromadzone pakiety danych są kasowane. Można jednak wydłużyć ich ważność poprzez doładowanie konta. Każde zasilenie wydłuża ważność posiadanego Internetu. Wydłużenia nie obejmuje jednak usługa Rok Ważności Konta.

Czytaj też: Stacje bazowe 5G Huawei mają w sobie sporo amerykańskich części

Czy prędkość Internetu jest ograniczona do 15 Mb/s?

W niektórych ofertach na kartę T-Mobile, prędkość Internetu w dodatkowych pakietach jest ograniczona do 15 Mb/s. W taryfach GO! takiego ograniczenia nie ma. Internet działa z pełną dostępną prędkością.

VoLTE i Wi-Fi Calling w T-Mobile GO!

Tutaj niestety nie mamy dobrych informacji. W nowej ofercie nadal brakuje dostępu do rozmów ramach technologii VoLTE oraz Wi-Fi Calling. T-Mobile zapewnia jednak, że pracuje nad ich udostępnieniem.

Czytaj też: Najmocniejszy wzmacniacz MA12000 od McIntosh zmiecie nas z planszy

Co z Internetem po wyczerpaniu pakietu danych?

Zgodnie z regulaminem T-Mobile GO!, w przypadku wyczerpaniu pakietu danych, dalsza transmisja jest zablokowana do końca okresu rozliczeniowego w ramach oferty. Blokada zostaje jednak zdjęta w momencie uruchomienia dowolnego dodatkowego pakietu, po doładowaniu konta lub aktywacji pakietu promocyjnego, np. udostępnionego przez T-Mobile w ramach promocji Happy Fridays.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News