Reklama
aplikuj.pl

W T-Mobile możesz zrezygnować z umowy po 30 dniach. Operator zwróci wszystkie koszty

T-Mobile nowa oferta rezygnacja w 30 dni

T-Mobile pokazuje, jak bardzo jest pewny niezawodności działania swojej sieci. W ramach nowej oferty wprowadza możliwość rezygnacji z usług w ciągu 30 dni od zakupu jeśli sieć nie spełni naszych oczekiwań. Wszystko to w ramach walki z nonsensami na rynku telekomunikacyjnym.

Zrezygnować można zawsze. Nie zawsze bez konsekwencji

T-mobile rezygnacja w ciągu 30 dni

Obecnie z umowy z operatorem możemy bez konsekwencji zrezygnować w ciągu 14 dni od zakupu, o ile zamówienia dokonaliśmy telefonicznie lub przez Internet. Jeśli umowa została zawarta w salonie – przed jej zakończeniem nie da się jej rozwiązać. I pomińmy tutaj skrajne przypadki reklamacyjne lub co gorsza, zgon abonenta.

Według T-Mobile jest to nonsens, który należy zmienić.

Zwrot do 30 dni bez konsekwencji

T-Mobile pozwoli na rozwiązanie dowolnej umowy w ciągu 30 dni od jej zawarcia. W przypadku oferty bez telefonu wystarczy wypełnić stosowny formularz i przekazać go operatorowi mailowo, pocztą lub w salonie. W opcji z telefonem zwrotu należy dokonać w tym samym salonie, w którym doszło do zakupu, a w przypadku zakupu w Internecie zwrotu należy dokonać pocztą. T-Mobile zwróci wszystkie poniesione koszty – aktywacji, abonamentu oraz zakupu telefonu.

A to nie koniec, bo T-Mobile zwróci też koszty korzystania z oferty na kartę. Jak czytamy komunikacie operatora – osoby, które zakupią starter T‑Mobile na kartę na taryfie Frii i w ciągu 30 dni od wykonania pierwszego połączenia aktywują ofertę „Bez limitu z 10 GB i Supernet Video za 30 zł”, w przypadku niezadowolenia z jakości sieci, mogą zwrócić się do operatora w ciągu 30 dni od aktywacji o jednorazowy zwrot opłaty za korzystanie z usługi.

Oferta bez zmian

Sama oferta abonamentowa nie zmieni się i nadal T-Mobile będzie oferować cztery warianty abonamentów S, M, L oraz XL.

Wśród dostępnych smartfonów w ofercie pojawią się m.in. Xiaomi Redmi Note 8T, Nokia 6.2, Samsungi Galaxy A50, A51 i A71, Huawei P Smart Z oraz P Smart 2019.