Reklama
aplikuj.pl

Tajemnice Redfall w nowym zwiastunie fabuły

redfall

Co się dzieje w Redfall? Zobaczcie, co wydarzyło się na wyspie w nowym zwiastunie gry, która będzie dostępna ekskluzywnie na konsolach Xbox oraz PC.

Fabuła Redfall

Skąd się wzięły wampiry? Zbadajcie miasteczko i odkryjcie tajemnice wyspy! Więcej o krwawej i wciągającej historii Redfall dowiecie się z nowego zwiastuna poniżej.

Urokliwa wyspa Redfall skrywa wiele sekretów. W miasteczku dzieje się coś strasznego, a naukowcy w głównej siedzibie Aevum pracują nad odkryciem, które wstrząśnie światem. Ludzie giną, wszędzie widać zwłoki i krew, coś przyćmiło słońce, a miastem rządzą wampiry. Czy to katastrofalne skutki nieudanego eksperymentu, czy może coś znacznie bardziej niepokojącego? Kim są wampirzy bogowie? Pewne jest tylko to, że sytuacja musi znacznie się pogorszyć, nim cokolwiek się poprawi.

Czytaj też: Nowa zawartość Need for Speed Unbound roczarowuje

Wróg naszej drużyny niecodziennych śmiałków – jednych z ostatnich ludzi na wyspie – jest zdecydowanie zbyt liczny. Walka z mrocznymi wampirami i oddającymi im cześć kultystami to jedyna opcja. Grajcie jako Layla – studentka inżynierii biomedycznej o telekinetycznych zdolnościach, Remi – ekspertka od walki i robotyki posiadająca mechanicznego towarzysza, Bribóna, Jacob – snajper z dziwnym, lśniącym okiem i widmowym krukiem, lub Devinder – kryptozoolog i wynalazca, który uwiecznia nierówną walkę drużyny z wampirami z Redfall. Wybierzcie postać i baw się w pojedynkę lub połącz siły ze znajomymi, by skopać wampirom tyłki jako drużyna! Redfall ukaże się na konsolach Xbox Series X|S oraz PC 2 maja 2023 roku.