Reklama
aplikuj.pl

Nowa zawartość Need for Speed Unbound roczarowuje

need for speed unbound

EA przedstawiło nową zawartość Need for Speed Unbound. Niestety, lista zmian nie zbliża się nawet do tego, co Ubisoft potrafi zaserwować w The Crew 2.

Zmiany w Need for Speed Ubound

Aktualizacja Vol. 2 wprowadza nowe sposoby na zabawę w Lakeshore ze znajomymi lub w pojedynkę. Szaleńcze pościgi to teraz sport zespołowy w Lakeshore Online. Połącz się z innymi i pokaż policji, do kogo należy to miasto. Nie dawaj się złapać, by zarabiać gotówkę, gdy twoi znajomi zdejmują ci gliniarzy z ogona, lub unikają obławy, by zdobyć nagrody. Potrzebujesz wsparcia? Bez obaw. Teraz jeszcze łatwiej zobaczysz, kto jest w twojej paczce – i kto jest gotów na wyzwanie.

Każdego dnia możesz się zalogować, by otrzymać trzy nowe wyzwania. Jeśli im podołasz, zdobędziesz PD i gotówkę, by jeszcze precyzyjniej dostosować fury lub stworzyć nowy wygląd. Ukończ wystarczająco dużo wyzwań, a być może zgarniesz dodatkową, luksusową furę.

Czytaj też: Sony wyprzedza wyciek i już ujawnia pierwszą grę do PlayStation Plus w kwietniu

Możesz też wziąć udział w trzydziestu nowych aktywnościach w ramach szybkich okrążeń, rozrzuconych po całym Lakeshore. To emocjonujące, 30-sekundowe wyścigi, w których poddajesz swoje umiejętności próbie w starciu z czasem. Jedź płynnie i szybko, by mieć szansę wygrać nowe nagrody, w tym naklejki, efekty jazdy i pozy.

Dodano dwie nowe listy w trybie Zadymy z trzema wyścigami w każdej, a także cztery nowe wydarzenia wytrzymałościowe, dwa nowe wyścigi uliczne i parę nowych standardowych list. Ponadto zmieniono kolejność w istniejących listach, aby nieco je odświeżyć. Ukończ listy, siedząc za kółkiem Lotusa, a być może w garażu Rydella znajdziesz Lotusa Emira Balmain Edition 2021 z twoim imieniem

Gracze z EA Play mogą dać gaz do dechy w spersonalizowanym dwumiejscowym Nissanie Fairlady ZG 1971, dostępnym w Vol. 2 tylko dla subskrybentów. Chcesz szybciej zgromadzić gotówkę i pominąć polowanie na wszystkie drobiazgi w Lakeshore? Kup pakiet zawartości do pobrania „Klucze do miasta”, by natychmiast ujawnić lokalizacje wszystkich 260 przedmiotów do zebrania (100 niedźwiedzi, 80 graffiti i 80 billboardów) oraz 160 misji, aby zdobywać nagrody, kiedy tylko zechcesz. Wraz z „Kluczami do miasta” zdobędziesz także wyjątkowy pakiet odzieży „Furia i Zen” z kurtką, koszulką, dresami i czapką, by dostosować swój wygląd.

Spójrzmy bez ekscytacji na Need for Speed Unbound

Electronic Arts zdaje się być bardzo podekscytowane tym, co stworzyło w dużej aktualizacji Need for Speed Unbound. Problem jednak w tym, że gdy na spokojnie spojrzymy, co stworzono to jest to garść wyścigów, dwa pojazdy, mikrotransakcje i pościgi w trybie sieciowym, które powinny być dostępne od premiery.

Czytaj też: Szok! System Shock w końcu z datą premiery!

Twórcy gry zachowują się jakby nie było konkurencji, która wie jak rozwijać gry wyścigowe. Forza Horizon otrzymuje masę pojazdów i wyzwań z każdą łatką. Ubisoft dzieląc The Crew 2 na sezony, za pomocą nowej zawartości stworzyło już prawie drugie tyle wyścigowych przygód, co było w podstawowej wersji gry. Dziś deweloperzy gier wyścigowych nie zaspokoją potrzeb graczy takimi prostymi łatkami, jak chce robić to Need for Speed Unbound. Tutaj jest potrzebna większa fantazja i odwaga w dodawanie np. zupełnie nowych trybów gry – Battle Royale w Forza Horizon czy Destruction Derby w The Crew 2.