WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Moto

Tajemnicze nerki w zakamuflowanym BMW M4 Coupe

W obiektyw wpadło ostatnio nowe BMW M4 Coupe, ukrywając skrzętnie swoją przednią maskownicę w kształcie nerek… ale czy na pewno? Może marka poszła w inną stronę?

Rozwój nowego BMW M4 trwa w najlepsze, co potwierdzają poniższe zdjęcia szpiegowskie. Jak podaje Motor1, obecna wersja nadwozia wydaje się być w dużej mierze gotowa do produkcji, ale inżynierowie nadal zakrywają przód i tył, abyśmy nie widzieli ostatecznego projektu. Plotki wskazują, że pełny debiut tego Coupe M4 ma mieć miejsce tego lata.

Na tych zdjęciach M4 posiada reflektory produkcyjne, ale solidne czarne panele pokrywają resztę charakterystycznych elementów na przodzie. Wyciekłe zdjęcia ewidentnie sugerują, że BMW nie chce, abyśmy zobaczyli, że ten dokładnie model ma olbrzymią kratę.

Samochód jeździ na dużych, czarnych kołach z szeregiem podwójnych szprych. Za nimi są duże, wiercone krzyżowo tarcze hamulcowe. Z tyłu z kolei ten M4 wydaje się mieć tylne światła gotowe do produkcji, dwa zestawy podwójnych wydechów i mały dyfuzor między nimi.

M4 będzie wykorzystywać 3-litrowy silnik BMW S58 o pojemności 3,0 litra. Firma potwierdza, że ​​ta jednostka w tym wydaniu zapewni ponad 500 koni mechanicznych. Skrzynia biegów? Albo manualna, albo automatyczna z napędem na tylne koła, ale wydanie z napędem na wszystkie koła będzie dostępne tylko z automatyczną skrzynią biegów..