WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Tajemnicze nowe logo The Eternals

W sieci pojawiło się zdjęcie przedstawiające nowe logo The Eternals, które znacząco różni się od tego, które widzieliśmy wcześniej. Czy zostanie wykorzystane w promocji filmu?

The Eternals to ekscytująca i tajemnicza produkcja MCU, która wejdzie na ekrany kin jeszcze w tym roku. Film wprowadzi do MCU zupełnie nowych bohaterów tym samym znacznie rozszerzając znane nam uniwersum. Na razie promocja jest bardzo skąpa, a materiały, które dostajemy to przede wszystkim przecieki i zdjęcia z planu robione przez fanów. Można jednak przypuszczać, że pierwszą zapowiedź dostaniemy przed Czarną Wdową, która zadebiutuje w maju.

Nowe logo The Eternals, które pojawiło się w sieci również pochodzi z przecieków zdjęć ubrań ekipy filmowej na planie. Od razu można zauważyć, że z różni się od tego nam już znanego umieszczonymi po lewej stronie symbolami. Nie wiadomo jednak, czy ma ono zastąpić w materiałach promocyjnych znane nam już logo, czy może pozostanie tylko na ubraniach. Prawdopodobnie przedstawione znaki mają odnosić się do czasu jak i do poszczególnych postaci, choć to tylko przypuszczenie.

O czym opowiada The Eternals?

Przypomnijmy, że The Eternals to historia nowych superbohaterów Kinowego Uniwersum Marvela – pradawnych kosmitów, którzy żyją potajemnie na Ziemi od wielu tysięcy lat. Wydarzenia z Avengers: Koniec gry i niespodziewana tragedia przyczyniły się do ich wyjścia z ukrycia. Przedwieczni będą musieli zmierzyć się z najstarszym wrogiem ludzkości, Dewiantami. W jakim stopniu The Eternals będzie odnosić się do Avengers i czy zobaczymy na ekranie któregoś ze znanych bohaterów nie wiadomo.

W obsadzie ujrzymy Richarda Maddena jako potężnego Ikarisa. Gemmę Chan jako uwielbiającą ludzi Sersi, Kumaila Nanjianiego jako obdarzonego kosmiczną mocą Kingo, Lauren Ridloff jako super szybką Makkari, Briana Tyree Henry’ego jako inteligentnego wynalazcę Phastosa, Salmę Hayek jako mądrą duchową przywódczynię Ajak, Lię McHugh jako wiecznie młodą, ale starą duchem Sprite, Dona Lee jako mocarnego Gilgamesha, Barry’ego Keoghana jako trzymającego się na uboczu Druiga, Angelinę Jolie jako śmiałą wojowniczkę Thenę i Kita Harringtona jako Dane’a Whitmana.

Premiera The Eternals zapowiedziana jest na 6 listopada.

The Eternals premiera, The Eternals, MCU, Marvel, The Eternals opis fabuły, The Eternals logo, The Eternals nowe logo