Reklama

Gamingowe karty pamięci i adapter dla SSD od Team Group

Team Group Gaming A2 Card adapter SSD

Firma Team Group zaprezentowała dziś swoje dwa najnowsze nabytki w ofercie gamingowych produktów. Mowa o szybkich kartach microSD, jak również specjalnego adaptera z myślą o 2,5-calowych dyskach SSD.

Karta pamięci Team Group Gaming A2 CARD

Uznając dynamiczny rozwój branży gier mobilnych w połączeniu z masowym upowszechnianiem się smartfonów, T-FORCE wykorzystał okazję do wprowadzenia na rynek pierwszej karty pamięci microSD zaprojektowanej specjalnie dla mobilnych graczy.

Czytaj też: Gelid wypuszcza nowe termopady GP-Ultimate 120×20
Czytaj też: Jaką wydajność zaoferują procesory Intel Rocket Lake-S?
Czytaj też: ASUS prostuje kwestię wsparcia procesorów Ryzen 5000 na płytach X470 i B450

Mowa o występującej w wersji 256 i 512 GB karcie pamięci Gaming A2, która może pochwalić się prędkością sekwencyjnego odczytu i zapisu rzędu kolejno 100 i 90 MB/s i oceną U3 oraz V30. Po stronie losowych operacji mowa o 4000 IOPS i 2000 IOPS pod kątem losowego odczytu i zapisu.

Karta Gaming A2 CARD jest zoptymalizowana pod kątem aplikacji i urządzeń mobilnych, takich jak smartfony i tablety z systemem Android, a na dodatek jest w 100% kompatybilna z konsolą.

Adapter T-Force SSD

Z kolei wspomniany adapter, to już „sztuka dla sztuki”, ale zapewne znajdą się i tacy, którym ten produkt Team Group się przyda. Ten adapter, to po prostu magnetyczna „tacka” dla 2,5-calowych dysków, które przykręca się do niej za pośrednictwem czterech śrub.

Czytaj też: Nowy monitor Optix MAG274QRF od MSI
Czytaj też: AOC łączy siły z Porshe Design
Czytaj też: Jeszcze lepsze karty graficzne NVIDIA. Firma szykuje ulepszenie na poziomie produkcji

W obudowie montujemy ten adapter ze stali galwanizowanej razem z SSD gdzie tylko nam się to podoba, aby możliwie najlepiej go wyeksponować.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News