Reklama
aplikuj.pl

Tęczowe Rainbow Six Siege powraca

rainbow six siege

Ubisoft ponownie wprowadza tęczowe klimaty do Rainbow Six Siege. W końcu nazwa gry zobowiązuje, prawda? Co nas czeka podczas Rainbow is Magic?

Rainbow Six Siege w kolorach tęczy

Od 29 marca do 19 kwietnia będziecie mogli po raz trzeci wziąć udział w najbardziej zwariowanym i kolorowym wydarzeniu Siege! Znudziło wam się ratowanie Mr. Misia przed zakusami przeciwników? To teraz macie nowe zadanie: zlikwidować pluszowego misia rywali i uchronić przed tym samym losem własnego! W nowym trybie gry „Miś BOP” pojawi się też nowy mechanizm archetypów operatorów, nowe granaty i nie tylko!

Czytaj też: Steam przestanie działać na niektórych komputerach!

NOWY TRYB GRY – MIŚ BOP

Po raz pierwszy w Rainbow is Magic celem nie jest już uratowanie wziętego na zakładnika misia pluszowego, ale pokonanie Mr. Misia przeciwników. Uważajcie, bo jednocześnie będziecie musieli chronić swojego podopiecznego. Pierwsza drużyna, która narobi tyle chaosu, by zredukować do zera 7000 PŻ Mr. Misia, wygrywa rundę!

NOWY MECHANIZM ARCHETYPU I NOWI OPERATORZY

Aby łatwiej wam było odnieść sukces w misji, możecie wybierać z 3 archetypów (szybki, silny, wszechstronny). Skorzystajcie z ich wyposażenia i zdolności! Każdy z nich ma też inny rodzaj granatów.

Wraz z tym mechanizmem do wydarzenia dołączają Buck i Kaid, każdy z nowym, ekskluzywnym pakietem. Obaj nowi operatorzy staną u boku kultowych członków Rainbow is Magic: Sledge’a, Thatchera, Smoke’a, Blackbeara, Montagne’a i Tachanki.

NOWE I POWRACAJĄCE KOLEKCJE

Jako nowi operatorzy w Rainbow is Magic Kaid i Buck otrzymają własne różowe pakiety; nowe pakiety dostaną też Thatcher i Sledge. A ponieważ w wydarzeniu chodzi przecież o jednorożce, powrócą także dawne kolekcje Rainbow is Magic! Możecie położyć na nich swoje ręce dzięki pakietom kolekcji – jeden z nich dostaniecie za darmo w chwili połączenia! Wypełniajcie wyzwania tygodnia, a zdobędziecie kolejne!