Reklama
aplikuj.pl

Na co deweloperzy Tekken 7 przeznaczą górę pieniędzy ze sprzedaży gry?

tekken

Tekken 7, ostatnia odsłona popularnej serii bijatyk, od premiery w 2017 roku sprzedała się w ponad 10 milionach egzemplarzy. Jest to duży kamień milowy dla gry i jej wydawcy, Bandai Namco Entertainment.

Tekken 7 na fali przed premierą Tekken 8

Stało się! Tekken 7 osiągnął kolejny kamień milowy swojej sprzedaży i można się spodziewać, że w kolejnych latach sprzedaż serii jeszcze bardziej przyspieszy. Katsuhiro Harada podzielił się z graczami danymi dotyczącymi sprzedaży ostatniego tytułu. Jak się okazuje, Tekken 7 trafił już do ponad 10 milionów graczy!

Czytaj też: Naprawdę muszę wymienić PC – oto wymagania sprzętowe Returnal

Sukces jest jeszcze bardziej imponujący, gdy weźmiemy pod uwagę całą markę. Biorąc pod uwagę wszystkie gry Tekken, seria sprzedała się łącznie w ponad 54 milionach egzemplarzy. Świadczy to o nieprzemijającej popularności serii, która bawi fanów od ponad 25 lat.

Seria Tekken została wydana po raz pierwszy w 1994 roku i od tego czasu stała się jedną z najpopularniejszych serii bijatyk na świecie. Intuicyjny system walki i zróżnicowany zestaw postaci pozwoliły jej wyróżnić się na tle konkurencji i przyciągnąć oddaną bazę fanów.

W produkcji jest już Tekken 8, ale data wydania tej odsłony wciąż pozostaje tajemnicą. Niedawno deweloperzy opublikowali wideo, w którym możemy przyjrzeć się nowym bohaterom i ich ciosom.