Reklama
aplikuj.pl

Telewizory z nowej serii Performance wchodzą na rynek

Philips Performance, Philips Performance telewizory, Philips telewizory

Philips TV & Sound wprowadza na rynek następcę serii Performance – serię 8500, która oprócz rozwiązań z poprzedniej generacji wprowadza także sporo nowości.

Telewizory oznaczone 85×5 z serii Philips Performance są już dostępne w sprzedaży. Cechuje je niezmienna idea, ale i zupełnie nowe rozwiązania. Stworzono je po to, by sprostać oczekiwaniom klientów, korzy za niewygórowaną cenę oczekują sprzętu posiadającego funkcje modeli z wyższej półki.

Najważniejsze funkcje w atrakcyjnej cenie

Seria Performance znajdziemy modele LCD 4K które wyposażono w matrycę DLED oferującą szerokie spektrum barw. Philips połozył nacisk na jakośc obrazu, więc nowe telewizory zapewnią nam głębię detalów, żywe kolory, które jednak będą zachowywać np. naturalny odcień skóry, a także płynny ruch, nawet jeśli oglądany coś na streamingu.

Czytaj też: Ryzen 5000 na płytach MSI X470 i B450? Producent odpowiada
Czytaj też: B250MHC to najnowsza płyta od Biostara
Czytaj też: Allegro Smart! – dostawa za pobraniem i weekendowa dostawa do paczkomatu

Seria 8500D posiada m.in. wsparcie HDR10+, HLG, Micro Dimming PRO (głębsza czerń i żywsze kolory) i Natural Motion (poprawa płynności obrazu). Do tego dodajmy Dolby Atmos, które uzupełnia świetny obraz głębszym, przestrzennym i bardziej szczegółowym dźwiękiem.

Każdy model z nowej serii Performance został wyposażony w system Ambilight oraz Smart TV oparty na systemie Android w wersji 9.0 Pie. Mamy więc dostęp do ogromnej ilości aplikacji i przeróżnych treści. A Asystent Google lub Amazon Alexa pozwoli nam na sterowanie telewizorem za pomocą głosu.

Co nowego w tegorocznej serii Performance?

W nowej serii Performance zwiększono jasność ekranu do 400 nitów, a także dodano obsługę szerokiej palety barw (WCG – Wide Color Gamut). Zmieniono design, więc modele z tego roku cechuje elegancka, smukła obudowa z metalu w kolorze srebrnym. Telewizory o przekątnej 43’’, 50’’ i 58’’ mają lekko nachyloną, obracana podstawę pomyślana tak, by zmieścić tam soundbar o wysokości 70mm. Nieruchomą podstawę znajdziemy w rozmiarze 65’’, ale tam również zmieścimy pod ekranem soundbar o podanej wielkości, podobnie jak w modelach 70’’ i 75’’, choć tam już ekran umieszczono na regulowanych nóżkach.

Pilot, który został dołączony do telewizora jest w kolorze czarnym i umieszczono na nim sporo przydatnych przycisków takich jak netflix czy Asystent Google. W wybranych modelach pilot ma na odwrocie klawiaturę QWERTY, co znacznie ułatwi wyszukiwanie treści.

Warianty serii Performance dostępne w polskiej dystrybucji:

model Philips 8505 – podstawa w kolorze jasnego matowego srebra

model Philips 8535 – podstawa w kolorze jasnego matowego srebra, pilot QWERTY

Telewizory z nowej serii Philips Performance dostępne są w rozmiarach 43, 50, 58, 65, 70 oraz 75 cali w cenie od 2399 zł za model 43”.