Reklama
aplikuj.pl

Ten mod do Cyberpunk 2077 sprawi, że nawet detale będą w 4K

cyberpunk 2077

Jeden z graczy Cyberpunk 2077 przygotował modyfikację, która bierze sobie na cel wszystkie tekstury w niskiej jakości. Takich obiektów w Night City jest mało, ale zwracają na siebie uwagę z powodu gorszej jakości.

4K Upscale Collection do Cyberpunk 2077

Udało Wam się kupić nową RTX 4090? Wczoraj mogliście zobaczyć, że ta karta graficzna pozwala ogrywać GTA 5 w 16K, a dziś coś, co zapewne stanowiłoby kolejne wyzwanie dla sprzętu. Powstała nowa wersja modyfikacji 4K Upscale Collection, która skupia się na poprawie tekstur w Cyberpunk 2077.

Czytaj też: GTA 5 w 16K. PC Master Race otwiera szampana

Dzięki tej modyfikacji nie będziemy jednak poprawiać jakości wszystkich tekstur w Cyberpunk 2077. Gra jest i tak do tej pory wystarczająco ładna. To, co jednak zostało pominięte przez twórców, to mniej ważne elementy jak plakaty, okładki gazet, czy nawet rozrzucone tu i ówdzie kartony.

4K Upscale Collection poprawia jakość wspomnianych obiektów, aby były one wyraźne jak tylko się da. Co ciekawe, autor modyfikacji zauważył, że uruchamianie gry w wersji z tym modem może już zauważalnie wpływać na wydajność produkcji. Aby zatem odzyskać kilka klatek na sekundę, postanowił on usunąć z gry trawę czy leżące na ziemi liście. W Night City rzadko widzimy te obiekty, więc artystycznie gra nie staje się brzydsza.

Czekamy na Widmo Wolności do Cyberpunk 2077

Po rewelacyjnym anime Cyberpunk Edgerunners, świetnych patchach 1.5 i 1.6 – nastawienie graczy do Cyberpunk 2077 znacząco się poprawiło. CD Projekt RED szykowało się do odzyskania dobrego imienia po premierze dodatku fabularnego Widmo Wolności, ale twórcy mogą teraz trochę odetchnąć. Gracze już teraz odzyskali wiarę w rodzimą firmę i czekają na więcej przygód w Night City. Te nadejdą w postaci dodatku zwanego w angielskiej wersji – Phantom Liberty.

Czytaj też: A Plague Tale Requiem sukcesem!

Ja, V, uroczyście przysięgam, że będę wiernie służyła Nowym Stanom Zjednoczonym Ameryki..

Przygotuj się na Widmo Wolności — dodatek szpiegowski do gry Cyberpunk 2077, którego akcja toczy się w zupełnie nowej dzielnicy Night City.

Premiera Cyberpunk 2077 Widmo Wolności odbędzie się w 2023 na platformy: PC, Xbox Series X, Xbox Series S oraz PlayStation 5. Dodatek nie będzie już dostępny na PlayStation 4 oraz Xbox One.