WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Tenet – nowy trailer już w sieci, jednak lipcowa premiera nadal niepewna

Zgodnie z wczorajszą obietnicą w spocie telewizyjnym dzisiaj Warner Bros. prezentuje nam kolejny zwiastun filmu Tenet. Znajdziemy w nim sporo nowego materiału, jednak brakuje potwierdzenia premiery.

Czytaj też: Czy kinom uda się powrócić do formy sprzed pandemii?

Fani twórczości Christophera Nolana czekali na ten film od dawna, a z powodu pandemii koronawirusa czekają na niego chyba wszyscy. Tenet ma być wyznacznikiem otwarcia kin i opłacalności wypuszczania w tym czasie produkcji na wielki ekran. Właściciele kin zapowiadają, że otworzą kina odpowiednio wcześniej przygotowując widzów na Tenet, a Nolan zaznacza, że zgodzi się na premierę tylko wtedy, gdy 80% kin na świecie zostanie otwartych. Specjaliści zaś przewidują, że opóźnienie premiery sprawi, że wszystkie większe kinowe premiery 2020 roku zostaną odwołane.

Warner Bros. prezentując najnowszy zwiastun Tenet nie pociesza nas, choć osobiście muszę powiedzieć, że materiał robi na mnie ogromne wrażenie. Ale w zapowiedzi brakuje konkretnej daty premiery, co oznacza, że wytwórnia nadal nie jest pewna lipca. Nie ma się co dziwić, nikt z nas nie wie, jak sytuacja z pandemią będzie wyglądała za kilka miesięcy.

Najbardziej niepokojący jest jednak fakt, że z konta Tenet na Twitterze usunięto datę premiery…

https://twitter.com/getFANDOM/status/1263583957691457543

O fabule Tenet wiemy niewiele. Głównym bohaterem jest tajny agent, który za pomocą podróży w czasie musi zapobiec wybuchowi III Wojny Światowej. W obsadzie zobaczymy takie gwiazdy jak: Michael Caine, John David Washington, Robert Pattinson, Elizabeth Debicki, Dimple Kapadia i Kenneth Branagh.

Do momentu oficjalnego ogłoszenia Warner Bros. nadal premiera Tenet zaplanowana jest na 17 lipca.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News