WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Moto

Co powiecie na terenowe Porsche Cayenne?

Chociaż Porsche nie jest pierwszą myślą, kiedy na tapet wchodzi możliwość pokonywania trudnych terenów, to to podejście zmieni ten model Cayenne.

To oczywiście SUV Porsche. Największy i najwydajniejszy, a na dodatek najbardziej luksusowy w ofercie marki. W teorii więc jest to coś do miasta i „z miasta do miasta”, a nie od sawanny do sawanny, ale w wydaniu tego niemieckiego tunera sprawa ma się inaczej.

Na zdjęciach możecie obejrzeć wysiłek sklepu Delta 4×4 w przystosowaniu Porsche Cayenne do trudnego terenu. Właścicielem tego Porsche Cayenne jest Shane Oosthuizen. W wywiadzie dla Crazy About Porsche szczegółowo opisał swoją podróż z tym cackiem – kiedy pracował w Austrii, a kiedy jego umowa wygasła, wyruszył w podróż powrotną do swojej ojczyzny w Południowej Afryce.

Czytaj też: Ford Focus ST zaskakuje mocą po wizycie u Mountune

Co sprawiło, że jego Cayenne poradziło sobie z tą wyprawą? Sporo modyfikacji, które obejmują podwyższenie prześwitu przy zachowaniu standardowego zawieszenia pneumatycznego, blokadę mechanizmu różnicowego i niski zakres biegów. Tuner Delta 4×4 dodał także 20-calowe felgi Delta Klassik B w połączeniu z oponami Coopera.

Inne elementy dodane do off-roadingu sprowadzają się do bagażnika dachowego Front Runner, w którym mieszczą się namioty, markizy i kanistry na dodatkowe 40 litrów paliwa.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News