WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Moto

Tesla trzyma się z graczami swoim Cybertruckiem

Musk doskonale wie, jak zaskarbić sobie przychylność niektórych grup i to właśnie robi np. z graczami.

W Elonie Musku najlepsze jest to, że po prostu wydaje się, jako spoko koleś. Tutaj zajara z podcasterem legalną w miejscu nagrywania marihuanę, tutaj zrecenzuje memy dla największego YouTubera i od czasu do czasu rzuci czymś śmiesznym na swoim Twitterze. Tak też było teraz.

Tak naprawdę wielkie bratanie się Muska, a więc siłą rzeczy i Tesli z graczami rozpoczęło się ostatnio po ujawnieniu Cybertrucka. Czegoś z przyszłości, nierealnego w obecnych czasach, rewolucyjnego wręcz, a przede wszystkim wyjętego rodem z Cyberpunka.

To z kolei wiele nam mówi, bo Cyberpunk 2077 jest czymś, na co czeka znakomita większość graczy na całym świecie. Możliwe, że Cybertrucka dostaniemy w produkcji Redów szybciej, niż w rzeczywistości:

https://twitter.com/CyberpunkGame/status/1197796251225526272

Następnie ognia do serdecznego „growego” ognia dorzucił YouTuber PewDiePie, który udostępnił grafikę, łączącą Cybertrucka z charakterystycznymi dla serii gier Halo elementami (żołnierzami i bronią), pytając, czy coś tutaj nie jest za podobne.

Musk odpowiedział dla żartu, że ten kultowy w grach Warthog służył jako inspiracja dla pickupa Tesli, potwierdzając jednocześnie, że będzie miał chorobliwie szalone dodatki. Wiemy już o quadzie i zestawie do biwakowania, więc pytanie co następne.

ŹRÓDŁO: Motor1