WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Po godzinach

Elon Musk zrecenzował memy dla PewDiePie

Jak tu nie lubić Elona Muska, kiedy ten na prośbę największego YouTubera oraz zgromadzonej wokół niego społeczności zrecenzował kilka memów specjalnie dla PewDiePie?

Walka o tytuł najczęściej subskrybowanego YouTubera, która toczy się pomiędzy PewDiePie oraz T-Series niejednokrotnie pokazywała już oddanie fanów, którzy nieustannie starają się wspomóc swojego ulubionego twórce, głosząc hasło “Subscribe to PewDiePie” w galeriach handlowych, hakowanych drukarkach, czy nawet podczas SuperBowl 2019. Takie akcje są już na tyle rozpowszechnione w sieci, że sprawą zainteresował się np. jeden z prezenterów telewizyjnych, nagrywając w studiu swoje własne “meme review”, czyli jeden z najpopularniejszych formatów na kanale PewDiePie.

Twórca w żartach wspominał często w swoich materiałach o zachęceniu nikogo innego, jak Elona Muska do nagrania recenzji memów i ku zdziwieniu wszystkich – rzeczywiście się na to zdecydował. W nieco ponad 6-minutowym filmie zasiadł wraz z aktorem Justinem Roilandem przed wyzwaniem oceny memów, pozdrawiając przy tym Felixa, czyli PewDiePie:

https://youtu.be/_tHlYGiubDc

Czytaj też: Fanowski YouTube Rewind 2018 z udziałem PewDiePie podbija sieć