Jak tu nie lubić Elona Muska, kiedy ten na prośbę największego YouTubera oraz zgromadzonej wokół niego społeczności zrecenzował kilka memów specjalnie dla PewDiePie?

Walka o tytuł najczęściej subskrybowanego YouTubera, która toczy się pomiędzy PewDiePie oraz T-Series niejednokrotnie pokazywała już oddanie fanów, którzy nieustannie starają się wspomóc swojego ulubionego twórce, głosząc hasło „Subscribe to PewDiePie” w galeriach handlowych, hakowanych drukarkach, czy nawet podczas SuperBowl 2019. Takie akcje są już na tyle rozpowszechnione w sieci, że sprawą zainteresował się np. jeden z prezenterów telewizyjnych, nagrywając w studiu swoje własne „meme review”, czyli jeden z najpopularniejszych formatów na kanale PewDiePie.

Twórca w żartach wspominał często w swoich materiałach o zachęceniu nikogo innego, jak Elona Muska do nagrania recenzji memów i ku zdziwieniu wszystkich – rzeczywiście się na to zdecydował. W nieco ponad 6-minutowym filmie zasiadł wraz z aktorem Justinem Roilandem przed wyzwaniem oceny memów, pozdrawiając przy tym Felixa, czyli PewDiePie:

Czytaj też: Fanowski YouTube Rewind 2018 z udziałem PewDiePie podbija sieć

Kolejny artykuł znajdziesz poniżej