WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Testy

Test Asus GeForce GTX 1660 SUPER ROG Strix OC

Asus znany jest z produkcji kart graficznych o bardzo wysokiej jakości. W dzisiejszym teście przyjrzymy się modelowi Asus GeForce GTX 1660 SUPER ROG Strix OC – czy potwierdzi on dobrą passę firmy?

Asus GeForce GTX 1660 SUPER ROG Strix OC, jak każda grafika z serii, wygląda bardzo dobrze. Także jakość wykonania stoi na wysokim poziomie. Karta ma backplate oraz przycisk do szybkiego wyłączenia lub włączenia podświetlenia LED. Każdy z Was powinien więc być zadowolony z wyglądu grafiki.

Testowana karta ma także dwa BIOS-y. Jeden to Performance, który nie ma trybu półpasywnego, ale oferuje niższe temperatury, a drugi to Quiet z trybem półpasywnym i wyższymi temperaturami. Możecie więc łatwo wybrać, na czym Wam zależy. Za chłodzenie odpowiadają wentylatory z technologią Axial-tech. Poprawia ona przepływ powietrza i zapewnia niższe temperatury. Nie zabrakło też FanConnect II – możecie do grafiki podłączyć jedno śmigło 4 pin.

Asus GeForce GTX 1660 SUPER ROG Strix OC zasilany jest ze złącza 8 pin. Dostępne wyjścia obrazu to 2x DisplayPort i 2x HDMI. Warto też wiedzieć, że w oprogramowaniu możecie włączyć tryb OC Mode, który podbije Wam taktowanie rdzenia.

Spis treści:
PRZEJDŹ DO 2 STRONY: Platforma testowa
Pokaż cały spis treści
PRZEJDŹ DO 2 STRONY: Platforma testowa