Arctic niedawno zaprezentował wentylatory przeznaczone na radiatory, a teraz wprowadził na rynek nowe chłodzenia wykorzystujące wcześniej wspomniane śmigła. Czy rzeczywiście Freezer 34 eSports Duo jest godny polecenia?

Wygląd

Chłodzenie otrzymałem w wersji białej, ale w sprzedaży jest jeszcze model żółty, zielony i czerwony. Wraz z nim w pudełku znajduje się zestaw montażowy, mała ilość pasty MX-4 oraz karta z linkiem do instrukcji. Sam montaż jest banalny i nie ma z nim problemów. Warto tutaj wspomnieć o gwarancji, która wynosi aż 10 lat.

Freezer 34 eSports Duo różni się budową radiatora od poprzednich wersji. Ponownie obecne są cztery 6 mm ciepłowody, które stykają się bezpośrednio z procesorem, ale ich ułożenie jest już inne. Także sam górny fin jest znacznie ładniejszy niż prezentował to poprzednik. Łączna ilość finów to 54 sztuki. Zostały one pokryte specjalnym materiałem, który powoduje znacznie lepszy przepływ powietrza. Chłodzenie wygląda bardzo dobrze – jest całe czarne a kolorystykę możecie sobie wybrać przy zakupie. Sama jakość wykonania jest bez zarzutu.

Dołączone wentylatory to modele BioniX P120. Ich recenzje możecie przeczytać pod tym linkiem.

 

 

Kolejny artykuł znajdziesz poniżej