Reklama
aplikuj.pl

Twórcy Test Drive Unlimited Solar Crown rehabilitują się po słabym zwiastunie

test drive unlimited solar crown

Test Drive Unlimited Solar Crown zostało zaprezentowane na nowym materiale wideo. Gracze oczekujący gry rozczarowali się jednak tym, co zobaczyli. Twórcy postanowili zatem choć trochę naprawić błąd.

Zwiastun Test Drive Unlimited Solar Crown

Gracze oczekujący Test Drive Unlimited Solar Crown liczyli na to, że pierwszy od dawna materiał wideo z gry w końcu zaprezentuje gameplay. Niestety, okazało się, że twórcy byli w stanie pokazać tylko zlepek kilku ujęć. Zobaczcie sami nowy zwiastun gry.

Jeśli jednak mam być szczery, to materiał nie był taki zły. Wiadomo, gracze chcieli czegoś innego i stworzone przez nich oczekiwania nie zostały spełnione, ale nie znaczy, to że niczego nie zobaczyliśmy.

Czytaj też: Ubisoft tłumaczy, dlaczego The Division Resurgence trafiło na urządzenia mobilne

W odbiciach pojazdów, które zaprezentowano, widać ujęcia z gry. Gdy się przyjrzymy to dostrzeżemy, że autorzy pokazali nam kilka miejscówek, które wyglądają naprawdę dobrze. Dla największych fanów serii pokazano również fragment mapy świata. Widać, że gra istnieje, ale potrzebuje jeszcze czasu, aby była godną kontynuacją. Dlatego też twórcy jakiś czas temu zmienili datę wydania Test Drive Unlimited Solar Crown, aby spokojnie dopracować tytuł na 2023 rok.

Nowe zrzuty ekranu Test Drive Unlimited Solar Crown

Odzew graczy był na tyle negatywny, że deweloperzy najwidoczniej postanowili o zaprezentowaniu zrzutów ekranu z gry. Grafiki, które widzicie poniżej pochodzą z alphy, więc do premiery jeszcze wszystko będzie wyglądać lepiej.

Czytaj też: Nowe wieści o Skull and Bones, szczury lądowe!

Na pewno widoczne w tle budynki nie prezentują się jakoś spektakularnie, ale za to poziom ulicy jest już dopracowany. To, co jednak zaskoczyło mnie jakością o wiele wyższą niż oczekuję, to detale roślinności czy po prostu – naturalne krajobrazy. One prezentują się fantastycznie.