WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Testy

Test KFA2 GeForce GTX 1660 SUPER EX (1-Click OC)

KFA2 GeForce GTX 1660 SUPER EX to kolejna karta oparta o najnowszy czip Nvidii. Czy i tym razem mamy do czynienia z konstrukcją wartą rekomendacji?

Testowana grafika wygląda dobrze, choć mam pewną uwagę. Karta jest cała czarna i ma czarny backplate, co może się podobać. Pozytywny efekt trochę psuje boczny podświetlany napis What’s Your Game. Bez tego KFA2 GeForce GTX 1660 SUPER EX (1-Click OC) wyglądałaby o niebo lepiej. Przynajmniej taka jest moja opinia.

Grafika ma wymiary 245 mm x 133 mm x 41,5 mm – zajmuje ona dwa sloty PCI. Za chłodzenie odpowiadają dwa 90 mm wentylatory, które oferują tryb półpasywny. Dostępne wyjścia obrazu do HDMI, DisplayPort i DVI-D. W szczególności dziwi to ostatnie złącze, które jest coraz mniej popularne. Grafika zasilana jest z jednego złącza 8 pin.

KFA2 nie zapomniało o funkcji 1-Click OC. Po zainstalowaniu oprogramowania jednym kliknięciem możecie podnieść taktowanie rdzenia o 15 MHz, do 1845 MHz. Na stronie podkręcanie zobaczycie, na ile więcej pozwala manualne OC.

Spis treści:
PRZEJDŹ DO 2 STRONY: Platforma testowa
Pokaż cały spis treści
PRZEJDŹ DO 2 STRONY: Platforma testowa