WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Testy

Test KFA2 RTX 2060 Super (1- Click OC)

KFA2 RTX 2060 Super (1- Click OC) to bardzo ciekawa propozycja wśród kart graficznych. Także jako jedna z nielicznych nie ma ona podświetlenia. Czy okaże się ona warta naszej rekomendacji?

KFA2 RTX 2060 Super (1- Click OC) to bardzo elegancka karta. Nie ma ona żadnego podświetlenia i jest czarno-szara. Moim zdaniem bardzo dobrze będzie ona wyglądała w wielu zestawach komputerowych. Brak dziwnego napisu z boku zdecydowanie wyszedł producentowi na plus. Grafika ma też backplate, co jest sporym plusem.

Dokładne wymiary testowanej karty to 245 mm x 134 mm x 41 mm. Za chłodzenie odpowiadają dwa 90 mm wentylatory. Oferują one tryb półpasywny – w spoczynku będzie idealna cisza. KFA2 RTX 2060 Super (1- Click OC) zasilana jest z jednego złącza 8 pin. Wyjścia obrazu to DisplayPort 1.4, HDMi 2.0b oraz DVI-D.

Jak zwykle obecna jest technologia 1-Click OC. Po zainstalowaniu oprogramowania Xtreme Tuner Plus możecie jednym kliknięciem podkręcić rdzeń o 15 MHz. Jest to mała różnica, ale warto o tym pamiętać.

Spis treści:
PRZEJDŹ DO 2 STRONY: Platforma testowa
Pokaż cały spis treści
PRZEJDŹ DO 2 STRONY: Platforma testowa