WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Testy

Test KFA2 RTX 2070 SUPER HOF 10th Anniversary Black Edition

Właśnie dostałem do testów wyjątkowy model karty graficznej. Jest nim KFA2 RTX 2070 SUPER HOF 10th Anniversary Black Edition, który zapowiada się niesamowicie.

Już po dodatkach widać, że KFA2 RTX 2070 SUPER HOF 10th Anniversary Black Edition nie jest zwykłą konstrukcją. Wraz z kartą otrzymujemy rękawiczki, przedłużacze 8 pin, pendrive czy holder od Cooler Mastera. Najciekawszy jest jednak HOF OC Panel+. Można go zamontować choćby na holderze. Wyświetla on podstawowe informacje o karcie, bądź tekst, jaki chcemy. Warto do niego zainstalować oprogramowanie HOF AI, którym możemy ustawić co ma się wyświetlać. Oprócz tego w oprogramowaniu można sterować podświetleniem czy wykonywać ręczne OC.

KFA2 RTX 2070 SUPER HOF 10th Anniversary Black Edition wygląda naprawdę świetnie. Ma ona podświetlenie na backplate oraz wokół środkowego wentylatora. Aż szkoda montować ją tradycyjnie, a nie pionowo. Poza tym jest ona świetnie wykonana – wszędzie praktycznie czuć, że jest to topowy model RTX 2070 SUPER. Grafika ma trzy 90 mm wentylatory oferujące tryb półpasywny. Dostępne wyjścia obrazu to 2x DisplayPort 1.3, HDMI 2.0b oraz USB-C. Jest tam także dostępny przycisk do włączenia technologii Hyper Boost. Po jego naciśnięciu zwiększają się znacznie obroty wentylatorów oraz maksymalna moc, którą może pobrać grafika. Przyda się to w szczególności podczas ekstremalnego podkręcania. Zwróćcie też uwagę na fabryczne OC karty – bardzo mocno podbity jest rdzeń oraz pamięci.

KFA2 RTX 2070 SUPER HOF 10th Anniversary Black Edition zasilana jest z dwóch złączy 8 pin. Dzięki dołączonym przedłużaczom można bez problemów podpiąć grafikę do kabli. Kartę otrzymałem w wersji czarnej, ale w sprzedaży jest też wersja biała. Zwróćcie też uwagę na wymiary grafiki – 320 mm x 152 mm x 60 mm. Zajmuje więc ona trzy sloty PCI.

Spis treści:
PRZEJDŹ DO 2 STRONY: Platforma testowa
Pokaż cały spis treści
PRZEJDŹ DO 2 STRONY: Platforma testowa