Wiele mówi się o tym, że należy unikać gotowych zestawów komputerowych i kupować komputer na części. Jednakże coraz częściej producenci wprowadzają do oferty zestawy zbudowane we współpracy z profesjonalnymi esportowcami. Jednym z takich zestawów jest Optimus E-Sport Extreme GB360T-CR3, który opracowano wraz z AGO. Czy warto zainteresować się tym PC?

Akcesoria i wygląd

Komputer otrzymałem w dużym kartonie. Został on zabezpieczony wieloma wypełnianiami, głównie jednak na zewnątrz. W środku znajduje się jedynie jedna rzecz przytrzymująca grafikę. Optimus E-Sport Extreme GB360T-CR3 dotarł do mnie bez uszkodzeń, więc takie zabezpieczenie musi wystarczyć.

Wraz z komputerem otrzymujemy sporo akcesoriów. Są to wszelkie dodatki do płyty głównej, AiO czy innych części. Nie zabrakło też kabla zasilającego, instrukcji (od podzespołów oraz od Optimusa), a także anteny Wi-Fi. Dzięki takim dodatkom spokojnie możemy w przyszłości rozbudować komputer. Gwarancja wynosi 36 miesięcy.

Optimus E-Sport Extreme GB360T-CR3 wygląda bardzo dobrze. Główną rolę gra tutaj obudowa, która ma trzy przednie podświetlane wentylatory. Także same pamięci mają podświetlenie LED, płyta główna czy z boku grafiki podświetlany jest napis. Wszystkim, oprócz pamięci, można sterować z poziomu aplikacji. Pamięci mają stałe białe podświetlenie. Z boku obudowy jest szkło hartowane a z przodu tworzywo sztuczne. Uzyskany efekt z pewnością może się podobać.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podaj dalej!