WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Test opaski Huawei Band 4

Test opaski Huawei Band 4

Na rynku tanich opasek cały czas walczą ze sobą dwie firmy: Huawei i Xiaomi. Każda z nich ma w ofercie ciekawą opaskę w cenie poniżej 200 zł. Jedną z nich jest właśnie Band 4.

Opaskę otrzymujemy w małym opakowaniu – w zasadzie nic tam więcej nie ma. Jest jakaś mała karteczka z napisem jak zdjąć pasek i tyle. Aplikację musimy samemu znaleźć w Google Play lub Apple Store – jest to jednak bardzo proste.

Pasek jest silikonowy i mierzy 123 mm + 85 mm. Długość jest całkowicie wystarczająca do wygodnego zakładania. Szerokość paska wynosi 17 mm. Wyświetlacz TFT ma 0,96 cala i pracuje z rozdzielczością 80 x 160 px. Ekran jest dotykowy, co powinno ułatwić sterowanie. Paski można łatwo odpiąć od głównej części Huawei Band 4. Na dłuższym z nich umieszczone zostało złącze USB do ładowania.

Bateria ma pojemność 91 mAh i ma wytrzymywać do 7 dni przy włączonych wszystkich funkcjach, oprócz wybudzania przy podnoszeniu opaski. Po wyłączeniu TruSleep i monitorowaniu tętna, ma ona wytrzymywać nawet do 9 dni. Czas ładowania to 1,5 h.

Czytaj też: Test opaski Tracer T-Band Libra S4

Huawei Band 4 oferuje 3-osiowy czujnik przyspieszenia, czujnik podczerwieni i optyczny czujnik tętna. W środku znajduje się procesor Apollo 3. Opaska komunikuje się ze smartwatchem za pomocą Bluetooth 4.2 2,4 GHz. Producent deklaruje też wodoodporność do 5 ATM.

Do testów otrzymałem czarną wersję Huawei Band 4. W sprzedaży znajdziecie jeszcze opaski w kolorze różowym i czerwonym.

Spis treści:
PRZEJDŹ DO 2 STRONY: Oprogramowanie
Pokaż cały spis treści
PRZEJDŹ DO 2 STRONY: Oprogramowanie