Nvidia niedawno wprowadziła do sprzedaży nowe karty graficzne z serii SUPER. Udało nam się otrzymać do testów model Palit GeForce RTX 2070 SUPER GameRock Premium. Jest to jedna z najmocniej podkręconych wersji RTX 2070 SUPER, które pojawią się w sprzedaży.

Palit GeForce RTX 2070 SUPER GameRock Premium – powiew świeżości

Kart Palita już dawno nie miałem w testach. Wynikało to z problemami z dostępnością ich sampli. Teraz wreszcie mogę to nadrobić. Model Palit GeForce RTX 2070 SUPER GameRock Premium jest najwyższym przedstawicielem RTX 2070 SUPER od tego producenta. Za chłodzenie odpowiadają dwa wentylatory. Karta ma dwa BIOS-y – w pierwszym ustawione są większe taktowania i brak trybu półpasywnego, a w drugim jest tryb półpasywny, ale obecne są mniejsze taktowania – każdy może wybrać co chce.

Palit GeForce RTX 2070 SUPER GameRock Premium wygląda ciekawie. Ma on podświetlenie, które widoczne jest pomiędzy wentylatorami. Przyda się ono więc głównie przy pionowym montażu karty graficznej. Testowany produkt ma backplate, ale niekoniecznie musi się on podobać. Jest na nim sporo napisów i nie każdemu przypadnie to do gustu.

Karta pobiera energię z dwóch złączy 8 pin. Do dyspozycji są trzy wyjścia DisplayPort 1.4a, jedno HDMI 2.0b i jedno USB-C. Jakość wykonania jest wręcz wzorcowa i nie mam do niej żadnych uwag.

 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podaj dalej!