WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Testy

Test Palit GeForce RTX 2070 SUPER GP Premium

Palit niedawno zaprezentował pierwsze karty graficzne z trzema wentylatorami. Jak ich przedstawiciel wypadnie w testach?

Karta nie powala wyglądem. Jest ona czarna i ma backplate. Z boku znajduje się też podświetlana nazwa firmy. Jest to mocno przeciętne i nie będzie źle wyglądało, ale też nie będzie zachwycało.

Palit GeForce RTX 2070 SUPER GP Premium jest konstrukcją raczej słabo wykonaną. Backplate jest plastikowy, podobnie jak obudowa radiatora. Nie ma tutaj wrażenia, że ma się kontakt z produktem premium jak nazwa wskazuje. A szkoda, bowiem konkurencja coraz częściej stawia na jakość wykonania.

Za chłodzenie odpowiadają trzy wentylatory, które oferują tryb półpasywny. Dodając do tego spore chłodzenie całość powinna całkiem nieźle wypaść w testach.

Grafika ma wymiary 288 x 112 x 50 mm. Zasilana jest z jednego złącza 6 pin i jednego 8 pin. Ma ona także złącze do połączenia kilku kart w tryb SLI. Dostępne wyjścia obrazu to HDMI 2.0b oraz 3x DisplayPort 1.4a. Pod tym względem jest więc standard. Palit GeForce RTX 2070 SUPER GP Premium jest także podkręconą kartą – wydajność w grach powinna być całkiem niezła.

Spis treści:
PRZEJDŹ DO 2 STRONY: Platforma testowa
Pokaż cały spis treści
PRZEJDŹ DO 2 STRONY: Platforma testowa