Honor Watch Magic to jeden ze smartwatchy, na którego najbardziej czekałem. Na papierze wygląda on świetnie – czy w testach równie dobrze zegarek się zaprezentuje?

Wygląd i wykonanie Honor Watch Magic

Opakowanie Honor Watch Magic od razu przynosi na myśl produkt wysokiej klasy. W środku znajduje się instrukcja oraz ładowarka. Jest ona dosyć mała, łatwa do przenoszenia i w obsłudze. Gwarancja wynosi 24 miesiące.

Honor Watch Magic wygląda bardzo elegancko. Ma on okrągły ekran i jest on czarno-czerwony. W sprzedaży jest też wersja srebrno-brązowa. Nie będziecie się więc wstydzić tego zegarka, niezależnie od sytuacji. Smartwatch ma grubość zaledwie 9,8 mm przez co nie wystaje on zbytnio ponad rękę. Został on wykonany ze stali nierdzewnej 316L, dzięki czemu jest on lekki (33 g) i wytrzymały. Pasek jest silikonowy, ale jego wierzchnia strona pokryta jest z włoską skórą bydlęcą. Warto tutaj wspomnieć o technologii QuickFit, która umożliwia łatwą wymianę paskę.

Nowoczesne technologie

Zastosowany ekran AMOLED ma przekątną 1,2 cala i pracuje z rozdzielczością 390 x 390 px. Honor Watch Magic oferuje łączność poprzez Bluetooth oraz nawigację GPS, GLONASS i GALILEO. Ma to zapewniać bardzo dokładne nasze pozycjonowanie na całym świecie. Zegarek oferuje takie czujniki jak akcelerometr, pulsometr i wysokościomierz barometryczny. Za tętno odpowiada Huawei TruSeen 3.0, który jest jednym z dokładniejszych rozwiązań na rynku.

Honor Watch Magic oferuje wodoszczelność do 5 ATM oraz odporność na wstrząsy. Czas pracy na jednym ładowaniu to 7 dni. Z pozostałych technologii warto wspomnieć TryRelax, TruSleep czy śledzeniu wielu różnych sportów.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podaj dalej!