Reklama

Test Xtorm Wireless Dual Charging Pad Twin XW208

test Xtorm Wireless Dual Charging Pad Twin XW208, recenzja Xtorm Wireless Dual Charging Pad Twin XW208, review Xtorm Wireless Dual Charging Pad Twin XW208, cena Xtorm Wireless Dual Charging Pad Twin XW208, opinia Xtorm Wireless Dual Charging Pad Twin XW208, czy warto Xtorm Wireless Dual Charging Pad Twin XW208, ładowanie Xtorm Wireless Dual Charging Pad Twin XW208

Bezprzewodowe ładowanie zyskuje na popularności. Jeśli macie dwa urządzenia korzystające z takiego systemu ładowania to warto wtedy zastanowić się nad zakupem ładowarki umiejącej na raz je ładować. W takich zastosowaniach świetnie sprawdzi się Xtorm Wireless Dual Charging Pad Twin XW208.

Urządzenie zapakowane zostało w standardowy dla Xtorma karton. Wraz z nim otrzymujemy instrukcję oraz kabel USB-C. Gwarancja wynosi

Ładowarka ma wymiary 20 x 9 x 1 cm i waży 100 g. Wygląda ona bardzo dobrze. Jest cała czarna a miejsca ładowania wskazują szare krzyże. O ładowaniu informują dwie diody. Zielona to brak ładowania a niebieskie to trwające ładowanie. Mata łądująca ma wyłożenie z gumy przez co smartfony nie powinny się ślizgać.

Płytka Qi Xtorma zasilana jest ze złącza USB-C (5V / 2A – 9V / 3A – 12V / 1,5A). Ładowanie odbywa się z mocą 5 W, 7,5 W lub 10 W. Pamiętajcie, że żeby urządzenia ładowało dwa smartfony naraz z pełną mocą należy podłączyć je do odpowiedniej ładowarki. Inaczej prędkości mogą być znacznie mniejsze. Jeśli takiej nie macie to warto dokupić ładowarkę Xtorm CX022, która zapewni takie możliwości.

Testy Xtorm Wireless Dual Charging Pad Twin XW208

Wszystkie testy przeprowadziłem przy użyciu smartfona Samsung Galaxy S7 oraz oryginalnie dołączonego do niego przewodu. Każdy z testów trwał 10 min i ruszał od 20% naładowania baterii. Wyniki pokazują o ile punktów procentowych zwiększył się poziom naładowania po zakończeniu testów.

Prędkość ładowania bezprzewodowego jest bardzo dobra. Odbywa się to z maksymalną prędkością dla Galaxy S7. Smartfon leży stabilnie na macie a rozpoczęcie ładowania jest sygnalizowane przez diodę.

Podsumowanie

Testowana ładowarka kosztuje około 220 zł. W tej cenie jest to jeden z najlepszych produktów na rynku. Ładowarka umożliwia bezprzewodowe ładowanie 10 W dwóch smartfonów naraz, co jest świetnym wynikiem.

Prędkość ładowania potwierdzają wyniki uzyskane w testach. Smartfony dobrze leżą na ładowarce a ona sama jest bardzo dobrze wykonana. Warto do niej dokupić odpowiednią ładowarkę sieciową, która zagwarantuje maksymalne wykorzystanie Xtorm Wireless Dual Charging Pad Twin XW208. Jeśli więc szukacie sprzętu do bezprzewodowego ładowania na raz dwóch smartfonów to propozycja od Xtorma świetnie się w tym sprawdzi.

Zdjęcia wykonano za pomocą smartfona Oppo Reno.