Reklama
aplikuj.pl

Rockstar posłuchał graczy i zmienia GTA Online

gta online

Rockstar od dłuższego czasu wczytywał się w feedback graczy na temat GTA Online. Grudniowa aktualizacja gry to zmiany oparte o to informacje od społeczności.

GTA Online się zmienia

Opierając się na szeregu poprawek dokonanych w tym roku i w ramach naszego ciągłego zobowiązania do tworzenia ulepszeń na podstawie uwag graczy, grudniowa aktualizacja GTA Online doda szereg ulepszeń do trybu swobodnego i nie tylko, z których wiele zostało przesłanych bezpośrednio przez graczy poprzez stronę wyrażania opinii o GTA Online. Chetni dorzucić swoje trzy grosze? Wejdźcie pod ten link!

Ogólne ulepszenia

  • Szybciej skontaktujcie się z ulubionymi kontaktami iFruit – wybierzcie, które kontakty wyświetlać, a które ukrywać w menu interakcji.
  • Benefactora Terrorbyte’a można użyć do aktywowania misji sprzedaży towaru we wszystkich typach sesji, włącznie z dostępnymi tylko dla zaproszonych.
  • Zmierzcie się z misjami fabularnymi kasyna od Agathy jako pojedynczy operatorzy, odwiedzając biuro zarządzania Diamond Casino & Resort (misje te uprzednio wymagały co najmniej 2 graczy).
  • Wersje na PlayStation 5 i Xbox Series X otrzymają odbicia z wykorzystaniem techniki śledzenia promieni, które renderują odbicia od wielu powierzchni w czasie rzeczywistym. Wymaga to jednak ustawienia grafiki na tryb Jakość.

Czytaj też: Wyrywanie resztek mózgu w Dead Island 2. Gra wygląda perfekcyjnie

Aktualizacje pojazdów

  • Zakupione pojazdy pojawiać się będą w waszych garażach szybciej niż wcześniej.
  • Wybrane zmodyfikowane pojazdy bojowe są teraz dostępne w niektórych wyścigach, ale ich uzbrojenie będzie wyłączone, z wyjątkiem wyścigów GTA.
  • Do listy pojazdów, które można wezwać z własnego garażu po zadzwonieniu do mechanika, dodane zostaną rowery.
  • Gracze na PlayStation 5 i Xbox Series X|S mogą korzystać z pełnego dostępu do Hao’s Special Works bez konieczności ukończenia wyścigu wstępnego Hao.

Zmiany w ekonomii

  • Zaliczanie misji sprzedaży pojazdów eksportowych w sesjach publicznych da wam premię dużego popytu, co sprawi, że będą one na poziomie innych aktywności biznesowych. Tymczasem nagrody za przemytnicze misje sprzedaży będą na stałe potrojone.
  • Zgarnijcie więcej tego, czego chcecie, dzięki zwiększeniu wartości GTA$ wszystkich kart Shark. Od dzisiaj wszystkie nominały kart Shark zostały zwiększone o 20-25% przy zakupie bezpośrednio w GTA Online lub w dowolnym sklepie na wspieranych platformach. Dla specjalnych członkowskich kart Shark GTA+ sumuje się to z obecną 15-procentową premią GTA$.

Czytaj też: Far Cry 6 Zagubienie między światami, czyli co się dzieje, jak Ubisoft zrobi dobrą grę

Te i inne ulepszenia pojawią się wraz z kolejną aktualizacją GTA Online na PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One i PC, która zostanie udostępniona jeszcze w tym miesiącu. Zbadajcie dziką stronę hrabstwa Blaine w pierwszej odsłonie tej ogromnej, wieloczęściowej aktualizacji, która zabierze was na rozległe tereny południowego San Andreas, na których spotkacie znajome twarze i nową grupę przedsiębiorczych wyrzutków, chcących wzbogacić umysły mieszkańców Los Santos kolejnymi, niepowtarzalnymi tripami. Co więcej, spodziewajcie się floty nowych pojazdów, wydarzeń, misji od kontaktów i więcej.