Reklama

The Avengers Project – nowe informacje o nadchodzących grach!

The Avengers Project to nazwa inicjatywy mającej na celu przygotowanie kilku gier na podstawie licencji Marvela. Co nowego się dowiedzieliśmy?

The Avengers Project to wciąż bardzo tajemniczy pomysł. Jeszcze do niedawna wiedzieliśmy tylko, że będą to jakieś gry przygotowywane przez Square Enix na licencji Marvela. Strona projektu, która nie była od bardzo dawna aktualizowana, w końcu przekazała nowe wieści. Oto czego się dowiedzieliśmy:

Marvel oraz Square Enix ogłosiły wieloletnią umowę na wiele gier, która ma na celu stworzenie i opublikowanie gier wideo opartych o superbohaterów Marvela, poczynając od Avengers. Nowo utworzone partnerstwo łączy kreatywne umysły Marvela i Square Enix. Pierwsza duża gra jest tworzona przez Crystal Dynamics, twórców wielokrotnie nagradzanej serii Tomb Raider, we współpracy z Eidos Montreal, autorami nagrodzonego Deus Ex.

The Avengers Project jest przeznaczony dla graczy na całym świecie i będzie pełen postacii, lokacji oraz ikonicznych wydarzeń, które bawią fanów od wielu lat. Nowa, oryginalna historia ma wprowadzić graczy do uniwersum, które będzie trwało wiele lat.

Odkładając PRową papkę na bok – The Avengers Project to kilka gier. Stworzyć mają je studia podległe Square Enix. Pierwsza gra będzie otwarciem nowego uniwersum i opowie historię Avengers. Znajomość filmów czy komiksów raczej się nam w tym wypadku nie przyda.

Czytaj też: Interaktywna mapa Fallout 76 w przeglądarce od fana

Źródło: gearnuke.com