Reklama
aplikuj.pl

The Batman – Robert Pattinson ma koronawirusa. Prace na planie wstrzymane

U Roberta Pattinsona, gwiazdy nadchodzącego The Batman wykryto koronawirusa. Prace nad filmem wstrzymano i to nie pierwszy raz, kiedy produkcji zaszkodziła pandemia.

Kilka godzin temu Warner Bros. wystosował oficjalne oświadczenie informujące o wstrzymaniu prac na planie filmu The Batman. Powodem był pozytywny test na koronawirusa, któremu poddał się jeden z członków ekipy. Wytwórnia informowała, że przebywa on na kwarantannie zgodnie z protokołami bezpieczeństwa. Sytuacja miała miejsce zaledwie kilka dni po tym, jak po przerwie wywołanej pandemią ekipa mogła wrócić na plan.

Dopiero kilka godzin później ujawniono, że chorym na koronawirusa jest Robert Pattinson wcielający się w tytułową rolę w filmie Matta Reevesa. O stanie zdrowia aktora na razie nic nie wiadomo.

Zanim pandemia zmusiła Matta Reevesa i jego ekipę do wstrzymania prac na planie zdjęcia trwały siedem tygodni. Według informacji udało się wówczas nakręcić około 25 proc. materiału. Według planów ekipie pozostały około trzy miesiące prac na planie. Obecnie nie wiadomo na jak długo wstrzymano produkcję. Premiera zapowiedziana jest na 1 października 2021 roku i jest to już druga data, bo kinowy debiut trzeba było opóźnić z powodu pandemii koronawirusa.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News