The Batman – zobaczcie pierwszy zwiastun. Robert Pattinson jako Mroczny Rycerz!

The Batman - zobaczcie pierwszy zwiastun. Robert Pattinson jako Mroczny Rycerz!

Podczas DC Fandome Warner Bros. W końcu zaprezentował pierwszą zapowiedź filmu The Batman od Matta Reevesa. W roli głównej Robert Pattinson. Jak zapowiada się produkcja?

Utrzymany w mrocznej stylistyce, ponury i pełen tajemnic. Taki właśnie jest pierwszy zwiastun nowego Batmana w reżyserii Matta Reevesa. W tle słyszymy Something in the Way Nirvany, a zaraz dostajemy możliwość spotkania po raz pierwszy Riddlera, w którego wciela się Paul Dano. W zwiastunie pokazano również Zoe Kravitz w roli Catwoman, a także walkę między nią a Batmanem. Zabrakło Pingwina, ale za to dużo było Jeffreya Wrighta jako komisarza Jima Gordona.

Zdecydowanie Batman, którego widzimy na zwiastunie to mściciel, którego jedynym życiowym celem jest dokonanie zemsty. On nie daje taryfy ulgowej o czym doskonale świadczy scena, w której brutalnie pacyfikuje wymalowanego przywódcę gangu Gotham.

Muszę przyznać, że ten Batman prezentuje się niesamowicie i zupełnie inaczej od tego, którego do tej pory znaliśmy z filmów. Wygląda na to, że DC o wiele lepiej wychodzą filmy oderwane od uniwersum i mam nadzieję, że po tak dobrym zwiastunie seans w kinie nas nie zawiedzie.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News