Reklama
aplikuj.pl

The Division Heartland kusi darmowością

the division heartland

Ubisoft ujawnił więcej informacji na temat The Division Heartland. Czego się spodziewać po tej produkcji dla wielu graczy, która będzie dostępna za darmo?

The Division Heartland bezpłatne

The Division Heartland to darmowa, sieciowa taktyczna gra akcji, rozgrywająca się w tajemniczym mieście zwanym Silver Creek. Odkrywaj okolicę i wykonuj kolejne zadania w ciągu dnia. W nocy musisz poradzić sobie z dynamicznie rozszerzającym się skażeniem, wrogimi ugrupowaniami i drużynami innych graczy.

Uratuj serce Ameryki

Co się dzieje w Silver Creek? Odkryj tajemnicę, zanim po całym świecie rozleje się nowa trucizna. Zagłęb się w fabułę, aby dowiedzieć się, dlaczego spokojne niegdyś miasteczko stało się sercem groźnego konfliktu między niebezpiecznymi zbuntowanymi agentami Division a agresywną bandą nomadów-niedobitków. Ale frakcje SI oraz inni gracze to nie jedyne niebezpieczeństwo…

Czytaj też: Diablo IV przygotowuje się do premiery z weekendem testów na serwerze!

Eksploruj w dzień. Nie daj się zabić w nocy.

W sesji dla jednego gracza możesz doświadczyć zarówno wyzwań i eksploracji za dnia, jak też emocji i niesamowitych wrażeń w nocy. W ciągu dnia eksploruj i osiągaj krytyczne cele, wyszukuj materiały oraz zapasy i ścieraj się z groźnymi wrogami. Zaś po zmroku stawka wzrasta i pojawiają się nowi przeciwnicy. Unikaj nieprzewidywalnego skażenia, usuwaj z drogi zbuntowanych przeciwników i mierz się z wrogimi graczami.

Ewakuacja albo śmierć

Ryzykuj swoim arsenałem i zapasami za każdym razem, gdy opuszczasz Silver Creek. Bądź w ciągłym ruchu, by nie paść ofiarą wrogów, odwodnienia oraz zabójczego skażenia, które opanowało miasto. Osiągaj różne cele i buduj swój arsenał w Bazie Operacyjnej (BOO). Każda udana operacja pozwala ci podejmować się nowych misji, odblokowywać unikatowe zdolności, odkrywać nowe obszary na mapie oraz kluczowe funkcje w bazie. Jeśli zginiesz przed ewakuacją… nie zdobędziesz niczego.