WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

The Divison 2 nie na PS5 i XSX. Po prostu użyjcie wstecznej kompatybilności

Deweloperzy The Division 2 wypowiedzieli się na temat konsol przyszłej generacji. Jak konkretnie widzą oni kwestię tych sprzętów?

The Division 2 to gorący temat, który w ostatnim czasie budzi sporo emocji. Ubisoft ponownie, po jakimś czasie, doprowadza grę do stanu, w którym każdy chce teraz ją ograć, a do tego znacząco obniża jej cenę. Ale czy może warto zaczekać z ogrywaniem produkcji na next-genach?

Ubisoft zapewne gdzieś tam w bardzo wstępnej fazie tworzenia ma już The Divison 3, które będzie grą korzystającą z pełni możliwości PlayStation 5 i Xboxa Series X, ale póki co to The Divison 2 będzie z nami jeszcze przez paręnaście miesięcy.

Niektórzy zaczęli się zastanawiać, czy oznacza to, że gra otrzyma swoją ulepszoną wersję na nowej generacji konsol? Okazuje się, że Ubisoft niczego takiego nie planuje. Firma ma skupiać się na sprzętach, które są dostępne teraz i nawet nie myśli o przeniesieniu gry na inne konsole.

Nie oznacza to jednak, że w The Divison 2 będzie musieli przestać grać jeśli sprzedamy nasze PlayStation 4 i Xboxy One. Zarówno PlayStation 5 jak i Xbox Series X otrzymają wsparcie dla kompatybilności wstecznej i bez żadnych problemów włączymy drugą część The Divison na przyszłej generacji konsol.