Reklama

The Eddy – Joanna Kulig w pełnym zwiastunie serialu Netfliksa

The Eddy Joanna Kulig, The Eddy Netflix premiera, The Eddy premiera, The Eddy Damien Chazelle

Netflix udostępnił pierwszy pełny zwiastun serialu The Eddy, w którym w jednej z głównych ról zobaczymy Joannę Kulig. Czego spodziewać się po premierze?

Za serial The Eddy odpowiada laureat Oscara, Damien Chazelle który dał nam m.in. La La Land i Pierwszego człowieka. Miniserial ma liczyć osiem epizodów i będzie to pierwszy taki projekt Chazelle’a. Scenariusz do sześciu odcinków napisał Jack Throne. Na ekranie usłyszymy dialogi w języku francuskim, angielskim i arabskim.

Akcja The Eddy dzieje się w wielokulturowych dzielnicach Paryża. Elliot Udo (André Holland), niegdyś ceniony nowojorski pianista jazzowy, jest współwłaścicielem podupadającego klubu The Eddy. Występuje także w roli managera kapeli prowadzonej przez Maję (Joanna Kulig) – piosenkarkę, będącą z nim w burzliwym związku. Kiedy Elliot odkrywa, że jego wspólnik Farid (Tahar Rahim) może być zaangażowany w szemrane interesy w klubie, na światło dziennie wychodzą również inne tajemnice, o których nie miała pojęcia nawet żona Farida, Amira (Leïla Bekhti). A gdy do Paryża – i do mieszkania Elliota – z niespodziewaną wizytą przyjeżdża jego zagubiona, nastoletnia córka, Julie (Amandla Stenberg), jego życie zawodowe i osobiste zaczyna się rozpadać, a on sam konfrontuje się ze swoją przeszłością, walcząc jednocześnie o utrzymanie klubu i starając się chronić najbliższych. W serialu występują także Melissa George (Terapia), Adil Dehbi (How I Became a Superhero), Benjamin Biolay (Ból), Tchéky Karyo (Zaginiony) oraz  debiutujący na ekranie raper Sopico.

Przeplatana jazzowymi, dynamicznymi utworami fabuła serialu THE EDDY opowiada o muzyce, która może uzdrawiać, łączyć ludzi i przemieniać chaos w prawdziwe piękno.

CZYTAJ TEŻ: Stargirl w końcu debiutuje na pełnym zwiastunie serialu

Premierę serialu The Eddy zapowiedziano na 8 maja.