Reklama
aplikuj.pl

Deweloperzy The Elder Scrolls Online High Isle radzą co dziś robić w grze

the elder scrolls

Już dziś na PC pojawi się The Elder Scrolls Online High Isle. Konsolowcy będą musieli zaczekać do 21 czerwca. Deweloperzy gry przygotowują graczy na premierę, sugerując im ciekawe aktywności, które przygotowali.

Własny rycerz w The Elder Scrolls Online High Isle

The Elder Scrolls Online: High Isle pojawi się 6 czerwca na PC/Mac i 21 czerwca na konsolach. Zawierać będzie nową strefę, fabułę i grę karcianą Tales of Tribute, a także szereg nowych aktywności i przygód dla wszystkich graczy w ESO.

Czytaj też: Diablo Immortal w Call of Duty i innych grach

High Isle to ojczyzna Bretonów, a więc czy jest lepszy sposób na zbadanie tej nowej strefy i jej rycerskiego feudalnego społeczeństwa niż własnym rycerzem w lśniącej zbroi? Każda postać, którą stworzycie, będzie niepowtarzalna, ale twórcy przygotowali kilka sugestii co do tego, jak stworzyć bohatera będącego wcieleniem rycerskich ideałów:

  • Dołączcie do Fighters Guild (znajdziecie ją w Vulkhel Guard, Daggerfall i Davon’s Watch).
  • Dzięki potężnym zdolnościom, takim jak ostateczny Dawnbreaker czy defensywna moc Circle of Protection, linia umiejętności Fighters Guild jest idealna dla początkujących łowców bestii.
  • Skorzystajcie z linii umiejętności One Hand and Shield.
  • Umiejętności takie jak Puncture (dzięki swojej zniewadze) i Defensive Posture są idealne w przypadku obrony niewinnych.
  • Używając systemu strojów, dopracujcie swój wygląd, aby sprawdzał się zarówno na dworze szlacheckim, jak i polu bitwy. Proponujemy te style:
  • Breton Style (klasyk łatwy do zdobycia podczas przygód lub od handlarzy z gildii)
  • Daggerfall Covenant Style (można go złupić w Imperial City i Cyrodiil albo zdobyć u handlarzy z gildii)
  • Knight of the Circle Style (można go zdobyć podczas Arena Gladiator’s Proofs w codziennych zadaniach trybu Conquest w Cyrodiil)
  • Ebony Style (można go zdobyć za Writ Vouchers od Rolisa Hlaalu w stolicach Tamriel)

Lochy i prolog The Elder Scrolls Online High Isle

Jeśli chcecie rozpocząć przygodę Dziedzictwa Bretonów od ciekawego wyzwania, powinniście wyruszyć do Coral Aerie i Shipwright’s Regret, dwóch lochów z DLC Ascending Tide. Zadania w tych aktywnościach PvE przygotowują przygodę Dziedzictwa Bretonów i przedstawiają niektóre postacie (i złoczyńców), których spotkacie w rozdziale High Isle. Ascending Tide znajdziecie w sekcji DLC w Crown Store w grze. Możecie też zyskać dostęp poprzez aktywny abonament ESO Plus.

Czytaj też: Resident Evil 4 Remake! Są już pierwsze porównania gry

DLC Ascending Tide nie jest jedynym elementem zawartości, poprzedzającym premierę High Isle. Każdy gracz w ESO ma teraz dostęp do serii zadań prologu High Isle, który prowadzi bezpośrednio do nadchodzącego głównego wątku fabularnego rozdziału.

W prologu High Isle dołączycie do odważnego zbója Jakarna i jego zleceniodawczyni, Lady Arabelle Davaux, którzy badają spiski powstającego Ascendant Order. Jeśli wcześniej nie mieliście dostępu do strefy Vvardenfell, gdzie rozgrywa się ta seria zadań, nie martwcie się – jest ona teraz bezpłatna dla wszystkich graczy w ESO. Aby rozpocząć przygodę, znajdźcie zadanie startowe w Crown Store w grze – znajduje się ono w kategorii Quest Starters. Wystarczy wybrać zadanie zatytułowane „Ascending Doubt”.